sandelssi 42
Luottopelaaja
- Viestejä
- 1 609
Ei se ollut kyllä pointti. Tps pelaajat lähtökohtaisesti herätä ihan niin paljoa negatiivisia tunteita, kun Tapparan.Eli rahan takia saa huorata?
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Huomio: This feature may not be available in some browsers.
Ei se ollut kyllä pointti. Tps pelaajat lähtökohtaisesti herätä ihan niin paljoa negatiivisia tunteita, kun Tapparan.Eli rahan takia saa huorata?
Jotkut on vaan niin poikkeullisen hyvia että kun ajat sen taklauksesi loppuun niin se on pelnnut siinä vaiheessa sen tilanteen toisaalle.Veisin joka tilanteessa taklauksen loppuun asti näitä pieniä miehiä vastaan
Tämä pelin sisäinen linja pitäisi itse ostaa myös.Surutta saa antaa kaveri mailaa maalin edessä vihellyksen jälkeen.
Porkkanoilla lähtee kyllä hanakasti tuo poikkari jokaisessa kahinassa. Tuota on hinkattu treeneissä, näkyy toisteisuus.
Ei ehkä sulle mutta mutta mulle ne on ihan samallailla esteenä mestaruudelle joho en haluaisi menettää yhtään pelaajaa.Ei se ollut kyllä pointti. Tps pelaajat lähtökohtaisesti herätä ihan niin paljoa negatiivisia tunteita, kun Tapparan.
Ai siis täh. Menee kyllä ohi aiheen nyt aika helvetisti. Sanoin sinulle vain, että mene puolustelemaan Rautiaista tapparaforkalle.Ei ehkä sulle mutta mutta mulle ne on ihan samallailla esteenä mestaruudelle joho en haluaisi menettää yhtään pelaajaa.
Pitäskö keskittyä omaan tekemiseen pikkuhiljaa eikä siihen että mitä toi naapuri tekee????
Siis jos huipulle halutaan?