Tulosveikkaus ja otteluseuranta TPS - Ilves | 6. Välierä 16.4.2022

Status
Viestiketju on suljettu.
Bensa sielä on loppu... ei vaan pystytä parempaan. Ei voi mitään ja ketuttaa sekin kun tepsukka on kans todella heikko.
 
Vituttaapi että annettiin ilmaseks maali höntyilyllä, ja sitten paikkoja omiin..

Tuon kirjoitin ekan erän jälkeen.. toka erä samaa paskaa, mutta ei päästetty ihmeellä maaleja.
 
Ei osu kyllä ikonenkaan paikasta yhtään sen enempää, kun odenikaan. Molemmilla maalintekotaidossa isosti kyllä petrattavaa.
 
Ykkös yv:ltä Sebők helvattiin ja Niko tilalle. Kenties Lancasterin ja Lööfinkin paikkoja vois vaihtaa.
 
Helppo ohje vikaan erään. Vetoja joka paikasta ja äijää maalille. Jossei perkele saada vikassa erässä asennetta ja taistelua, niin nämä lampaat joutavatkin lomille.
 
Ei osu kyllä ikonenkaan paikasta yhtään sen enempää, kun odenikaan. Molemmilla maalintekotaidossa isosti kyllä petrattavaa.
Molemmilla voisi noilla paikoilla maalisarake aivan hyvin näyttää 5-7 onnistumista pudotuspelien osalta, mutta aika kaukana ollaan noista luvuista. Onkohan muilla välieriin selvinneillä noin paljon paikkoja hukanneita yksilöitä?
 
Status
Viestiketju on suljettu.
Takaisin
Ylös