Tämän kauden jengissä on kyllä jotain outoa. Vastoinkäymisiä tulee niin jotenkin tuntuu menevän helpolla koko loppuottelu ihan plörinäksi. Tänäänkin hyvä ekan erän ilme aivan vessanpöntöstä alas.
Joo. Tänään vaihteeksi tälläistä. Liian epävarma kyllä. Onko loukkia, vai miksi liikkuminen ja reagointi noin hidasta? Tosi helpolla tuntuu liukuvan pois tilanteesta.
Kiva olla seuran sponsori kun saa logot näkymään seuraan liittyvissä julkaisuissa jne.
Ja toki se, että vedetään seuran logo jatkuvasti väärin, huh huh. Muuten en ota kantaa mihinkään Ilves ikuisesti kun en millään lailla mukana ole.
Hietaselle tsempit! Ihan hyvä peruspelaaja liigaan oli. Ja vaikka tämän hetkinen Sportin seurajohdon homma tosiaan ärsyttääkin, toivoisi että siellä saataisiin palikat kasaan.
Pääasiassa hyvää menoa fanien osalta ja seuralla kuitenkin perinteitä ja muita. Tämän kauden sekoilu on kyllä silti...
Käsittämättömän korkealla ollaan sarjataulukossa kun miettii miten hirveätä tekeminen ollut tämän kauden.
Mitä siellä oikein puuhataan? Pitäisi katkaista nopeasti tämä alamäki, mutta näyttää että mitään ei tapahdu. Ärsyttää.