• Moro! Perinteinen Ilvesfoorumin kevätveikkaus järjestetään nyt jo kymmenettä kertaa. Suuren suosion saavuttanut veikkaus järjestetään omassa osiossaan täällä. Kaikki joukolla mukaan, ja veikkausonnea!

Viimeksi luotua sisältöä käyttäjältä Ondrej Fucking Kos

  1. Ondrej Fucking Kos

    Matias Mäntykivi

    Jaa viltissäkö ois ronssipelin?
  2. Ondrej Fucking Kos

    Saa ottaa talteen.

    Aikataulussa. Hoidetaan tämä nyt vaan omalta osalta sitten maanantaina.
  3. Ondrej Fucking Kos

    Täällä puramme Ilveksen aiheuttamaa pahaa oloa

    Itse 02 syntyneenä ei ole silmät pahemmin muuta nähneet kuin tuskaa ja pronssimitaleita. Kuitenkin se pahin Ilveksellä on jo selätetty kauan sitten, vielä kun tämä saatanan Toronto-paine saataisiin päältä pois ja oikeasti voitettaisiin kannu (tai päästäs edes finaaleihin ensin).
  4. Ondrej Fucking Kos

    Samuli Ratinen

    Tosin siinä menisi tällä hetkellä ainoa toimiva ketju rikki. Silti samoilla linjoilla, jotain täytyy tehdä ja Calle on tällä hetkellä joukkueen paras hyökkääjä. Paikka ykkösessä olisi ansaittu
  5. Ondrej Fucking Kos

    Otto Latvala

    Mitä höpiset? Ollut isäntä koko pleijarit, tänäänkin oli hyvä. Joo, tyhmä vitonen game kolmosessa mutta enemmän hyvää kuin huonoa saa aikaan.
  6. Ondrej Fucking Kos

    Positiivisuusketju

    Henkilöautojen vuokraus -20%
  7. Ondrej Fucking Kos

    Ilveksen tähtipelaajat kaudella 2025-2026

    ***Kling **Domino *Simme
  8. Ondrej Fucking Kos

    Tulosveikkaus ja otteluseuranta Tappara - Ilves 25.4.2026 | 5. Välierä

    Huhhuh. Kunnon deja vu KalPa-sarjan game vitosesta. Toivo hiipumassa, muukalaispakki kömyää ylös ja...
  9. Ondrej Fucking Kos

    Tulosveikkaus ja otteluseuranta Tappara - Ilves 25.4.2026 | 5. Välierä

    Ei vittu mulla kestä sydän enää jatkoja Nytkin syke 141..
  10. Ondrej Fucking Kos

    Tulosveikkaus ja otteluseuranta Tappara - Ilves 25.4.2026 | 5. Välierä

    Heittäisin ehdottomasti Klingin Jasekin ja Lööken kanssa tuomaan jämäkkyyttä ja suoraviivaisuutta ja Kosin alaketjuihin energiapelaajaksi. Taso tippunut roimasti parhaista peleistään.
  11. Ondrej Fucking Kos

    Tulosveikkaus ja otteluseuranta Tappara - Ilves 25.4.2026 | 5. Välierä

    MENKÄÄ KIEKKOON SAATANAN TUNARIT
Takaisin
Ylös