Siis en kai ole ainoa, joka otsikon perusteella luuli, että puhutaan sopimusasioista :D olikin seuraavasta pelistä kyse. Voi olla, että olen vain tyhmä
Kääntyyköhän tää 85 vittuilu viiden vuoden päästä nurinkurin, ja tilalla on: "no sentään me ollaan voitettu 2020 luvulla tripla ja ollaan 2010-2024 Suomen menestynein seura. Huudelkaa vasta silloin, kun olette hallinneet vuosikymmenen"
Ei jumalauta. Ihan vittu oikeesti. Onpa helvetin hienoa, että kyseinen porukka varaa 50% että pääsee istumaan ja vie liput lopulta 50%:lta jotka tulisivat kannattaan omaa joukkuettaan. Uskomatonta.
Aloituksista puhuttu koko tämän pelin täällä ketjussa, mutta ei ne nyt ole kuin 20-26, toki näköjään tokassa kääntyi 7-14, että kaippa se voi toisen erän heikkoutta selittää.