Kannattajatuotteet

Iso lampaanperse nyt toimistolle. Ei näin. Varsinkin kun on parilla edellisellä kaudella käytetty todella näkyvästi taiteilijaa.
Paljonkohan tälläkin säästettiin joku 300e? Joku joka harrastaa piirtämistä olisi päivässä piirtänyt oikein hienon grafiikan. Tai jos ei haluta maksaa niin Ilves olisi voinut järjestää kilpailun missä ihmiset voivat lähettää omia joulu aiheisia piirustuksia Ilves teemalla ja niistä olisi valittu paras joulukalenteriin voittaja olisi voinut vaikka valita hyväntekeväisyys kohteen johon menisi vaikka euro joka kalenterin hinnasta.
 
Hyvän näköinen paita Mantasilla haastattelussa. Onkohan tämä ikinä tuloss myyntiin?

Muutenkin voisi tuoda uusia huppareita ja collegepaitoja valikoimaan. Kaapista löytyy nykyisestä valikoimasta jo kaikki mitkä omaa silmää miellyttää.
 
Takaisin
Ylös