Eetu Fucking Mäkiniemi Luottopelaaja Viestejä 8 572 keskiviikko klo 18:26 #82 Nyt vaan loukkeja vältellen loppuun ja sillä tyylillähän ne napsahtaa. Pari peliä katsellut Jasek&Löökeä, ei toimi kaksi peippailijaa ja siirtelijää yhdessä. Jos Mänty poissa niin olisiko Borg&Lööke kokeilemisen arvoinen?
Nyt vaan loukkeja vältellen loppuun ja sillä tyylillähän ne napsahtaa. Pari peliä katsellut Jasek&Löökeä, ei toimi kaksi peippailijaa ja siirtelijää yhdessä. Jos Mänty poissa niin olisiko Borg&Lööke kokeilemisen arvoinen?
Teme-74 Luottopelaaja Viestejä 6 430 keskiviikko klo 18:26 #83 Nyt päästi kyllä Utunen helpolla kiertään.
Peluuri Luottopelaaja Viestejä 2 867 keskiviikko klo 18:26 #85 Jaa pelaaminen loppuikin tällä kertaa ensimmäiseen erään.
Greg Stillson Vakiokokoonpanossa Viestejä 554 keskiviikko klo 18:26 #88 Jahas, Ilves tuli kävellen erään ja heti napsahti. Taas luullaan ja ollaan hoidettu homma. Eiköhän tämä vielä tappioksi pääty.
Jahas, Ilves tuli kävellen erään ja heti napsahti. Taas luullaan ja ollaan hoidettu homma. Eiköhän tämä vielä tappioksi pääty.
IhanJuniori Junioripelaaja Viestejä 21 236 keskiviikko klo 18:26 #89 No täähän alkoi hienosti. Toki saatiin tästäkin peli, että mikäs siinä
KissaKala_ Luottopelaaja Viestejä 4 124 keskiviikko klo 18:27 #90 Ei kannata vielä ottaa aikalisää. Annetaan vielä pari ja otetaan joku haastokin väliin ja ehkä sitten.
Ei kannata vielä ottaa aikalisää. Annetaan vielä pari ja otetaan joku haastokin väliin ja ehkä sitten.
El Reino Tähtipelaaja Viestejä 13 924 keskiviikko klo 18:27 #91 Utunen esittää pujottelukeppiä yleisön viihdyttämiseksi
Kanuuna66 Luottopelaaja Viestejä 3 934 keskiviikko klo 18:27 #92 Kopissa päätettiin yhdessä jätkien kanssa ettei enää tätä kilpailua!
Slite Luottopelaaja Viestejä 1 941 keskiviikko klo 18:27 #93 Joku vois taas käydä siitä katsomosta huikkaamassa Hölölle, että on olemassa sellainen asia kuin aikalisä, jota voi käyttää kun joukkueen ote lipsuu.
Joku vois taas käydä siitä katsomosta huikkaamassa Hölölle, että on olemassa sellainen asia kuin aikalisä, jota voi käyttää kun joukkueen ote lipsuu.
reiska Sentterilaituri Ylläpidon jäsen Viestejä 8 871 keskiviikko klo 18:28 #94 Uskomattoman paska peli Utuselta. Aivan kamala.
Greg Stillson Vakiokokoonpanossa Viestejä 554 keskiviikko klo 18:28 #96 Sama jatkuu ja tilanteet jätetään kesken. Fuckin shit, like Hölö said!
Sid#87 Vakiokokoonpanossa Viestejä 918 keskiviikko klo 18:28 #97 Nyt on ihan joka pakki aivan kassalla taas.
Matoash Luottopelaaja Viestejä 7 490 keskiviikko klo 18:29 #98 Meni eka erä niin hyvin että pojat luuli että tästä rallatellaan helposti jatkoon
toskala Tähtipelaaja Viestejä 11 054 keskiviikko klo 18:29 #100 Piti sitten tästäkin vaikea peli tehdä