Laine
Vakiokokoonpanossa
- Viestejä
- 166
hyvä pointsiToivottavasti Gnistan rikkoi sääntöjä niin saadaan kätevästi jo toinenkin Veikkausliigaseura ulos.![]()
koska kuppi on meidän ainoo mahis tänä vuonna eurooppaan
anteeks ny vaan veljet... ja siskot
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Huomio: This feature may not be available in some browsers.
hyvä pointsiToivottavasti Gnistan rikkoi sääntöjä niin saadaan kätevästi jo toinenkin Veikkausliigaseura ulos.![]()
www.palloliitto.fi
Onkohan USH paikalla?Cupissa neljännellä kierroksella Jokerit - HIFK![]()
Entä Arhis?Onkohan USH paikalla?![]()
Paavo on pyro takapuolessa ensimmäisenä turvatarkastusjonossa.Entä Arhis?
Pakkohan sitä mennä tunnelmaa haistelemaan, kun pelaavat naapurissa arki-iltana. Ti 28.4. klo 20 Bragulla Tulospalvelun mukaan.Cupissa neljännellä kierroksella Jokerit - HIFK![]()
Sinällään aika jännä kenttävalinta kun eikös bolliksen kapasiteetti ole paljon isompi? Voisin kuvitella, että tämä ottelupari saa ihmiset liikkeelle.Pakkohan sitä mennä tunnelmaa haistelemaan, kun pelaavat naapurissa arki-iltana. Ti 28.4. klo 20 Bragulla Tulospalvelun mukaan.
Ilmeisesti peli siirretty ogeliin pelattavaksi ja kello 21.Pakkohan sitä mennä tunnelmaa haistelemaan, kun pelaavat naapurissa arki-iltana. Ti 28.4. klo 20 Bragulla Tulospalvelun mukaan.
Joo näemmä. Lähti vähän into itellä tostaki. Vähä kauempana ja sen verran myöhää, että kylmä tulee :/Ilmeisesti peli siirretty ogeliin pelattavaksi ja kello 21.
On joo, mutta näemmä ei tosiaan ole kumpikaan xdSinällään aika jännä kenttävalinta kun eikös bolliksen kapasiteetti ole paljon isompi? Voisin kuvitella, että tämä ottelupari saa ihmiset liikkeelle.
Mitä vittua. Vitut jostai Stadin derbystä ku Ilves vs Tampuriini on ihan yhtä todennäkönen heidän pelatessaa jotai Närpes Kraftia vastaan.On joo, mutta näemmä ei tosiaan ole kumpikaan xd
Stadin derby on muuten mahdollinen ny tämän kierroksen jälkeen. Toki varma personoidulla kokemuksella sekin.
3,2 prosentin mahdollisuus kun 32 palloa kulhossa. Sieltä tulee kuitenkin HJK - Ilves kun seuraavana viikonloppuna pelataan sarjapeli samassa paikassa näiden joukkueiden välillä.Mitä vittua. Vitut jostai Stadin derbystä ku Ilves vs Tampuriini on ihan yhtä todennäkönen heidän pelatessaa jotai Närpes Kraftia vastaan.