Liigaguru 2026-27 | Tulospalvelu

Tero

Farmipelaaja
Ylläpidon jäsen
Viestejä
6 412
5.9. / Kierros #1
Ottelutulokset:

#1 = Jukurit - Sport 4 - 0 (K); 1,29 pist.
#2 = K-Espoo - Pelicans 1 - 2 (V); 1,42 pist.
#3 = Kärpät - JYP 3 - 4 (V); 4,54 pist.
#4 = Lukko - Jokerit 7 - 2 (K); 2,38 pist.
#5 = TPS - HIFK 5 - 1 (K); 1,88 pist.
(Viimeisenä kilpailijoiden keskimääräiset pisteet ottelusta)

Pelaajien kierroskeskiarvo oli 11,50 pistettä.

Sarjatilanne:
SijaKilpailijaToday#1#2#3#4#5
1.King Marek2260664
2.0002142636
3.Välikaasu1602464
4.BanaaniKeisari1512660
5.Matami_mimmi1412416
6.Jarno Saarinen1362410
6.Tero1312064
6.Torski1330640
9.E-parven Erkki1206600
9.IhanJuniori1200246
9.Luikaus1210614
12.Arska11001001
12.bxl-man1100641
12.Postipate1134400
15.Ipaa1033400
15.sepeli1002404
17.Don Corleone900441
17.EEIE902610
17.jurgen912600
17.Vovlo911601
21.UglyHouse802060
22.harkasammakko700043
23.gentle500500
24.Alfred Lammas400400
 
19.9. / Kierros #2

Ottelutulokset:

#1 = HIFK - Lukko 2 - 2 (K); 2,70 pist.
#2 = HPK - TPS 3 - 1 (K); 2,00 pist.
#3 = Jokerit - Tappara 0 - 6 (V); 3,55 pist.
#4 = Kärpät - Sport 3 - 2 (K); 5,80 pist.
#5 = Pelicans - JYP 1 - 3 (K); 3,70 pist.
#6 = SaiPa - KooKoo 1 - 1 (V); 0,80 pist.
#7 = Ässät - K-Espoo 2 - 1 (K); 4,50 pist.

Pelaajien kierroskeskiarvo oli 23,05 pistettä.

SijaKilpailijaToday#1#2#3#4#5#6#7
1.Arska3131046404
2.jurgen305646405
3.000263644405
4.gentle2520410504
4.Vovlo252346424
6.Alfred Lammas2440410105
6.Ipaa243036516
8.Luikaus231045445
8.Tero233046424
8.Välikaasu238044304
11.BanaaniKeisari222036515
11.King Marek223144406
11.Torski222514505
14.E-parven Erkki202516024
14.sepeli202035424
14.UglyHouse202046404
17.Matami_mimmi192046304
18.harkasammakko180441504
19.EEIE173044024
20.IhanJuniori141046102
21.bxl-man131005502

Sarjatilanne:

SijaKilpailijaTotalPBP2
1000472621
2King Marek442222
3Arska423111
4jurgen39309
5Välikaasu392316
6BanaaniKeisari372215
7Tero362313
8Luikaus352312
9Torski352213
10Vovlo34259
11Ipaa342410
12Matami_mimmi331914
13E-parven Erkki322012
14gentle30255
15sepeli302010
16Alfred Lammas28244
17UglyHouse28208
18EEIE26179
19IhanJuniori261412
20harkasammakko25187
21bxl-man241311
22Jarno Saarinen13130
23Postipate11110
24Don Corleone990
 
26.9. / Kierros #3

Ottelutulokset:

#1 = HPK - Ässät 4 - 4 (K); 1,73 pist.
#2 = K-Espoo - Jokerit 4 - 1 (K); 5,05 pist.
#3 = KalPa - Lukko 1 - 2 (K); 3,05 pist.
#4 = KooKoo - Jukurit 3 - 5 (K); 2,59 pist.
#5 = Pelicans - HIFK 2 - 1 (K); 3,14 pist.
#6 = Sport - Kärpät 1 - 2 (V); 3,73 pist.
#7 = Tappara - SaiPa 2 - 4 (K); 2,14 pist.

Pelaajien kierroskeskiarvo oli 21,41 pistettä.

SijaKilpailijaToday#1#2#3#4#5#6#7
1.sepeli31210431101
2.harkasammakko264445441
2.Tero261655441
2.UglyHouse262631428
5.Välikaasu253653251
6.King Marek241631661
7.bxl-man232624351
7.E-parven Erkki2321424010
7.Vovlo2321003323
10.Torski222622541
11.Don Corleone210635025
11.Luikaus212643411
13.Alfred Lammas203153251
13.Arska200643241
13.BanaaniKeisari202510435
13.gentle200613541
17.EEIE193033451
17.jurgen191432441
19.Jarno Saarinen172404421
19.Matami_mimmi172531420
21.000151630041
22.Ipaa131151041

Sarjatilanne:

SijaKilpailijaTotalPBP2P3
1King Marek68242222
2Välikaasu64252316
3Arska62312011
4Tero62262313
500062262115
6sepeli61312010
7jurgen5830199
8Vovlo5725239
9Torski57222213
10BanaaniKeisari57222015
11Luikaus56232112
12E-parven Erkki55232012
13UglyHouse5426208
14harkasammakko5126187
15gentle5025205
16Matami_mimmi50191714
17Alfred Lammas4824204
18Ipaa47241310
19bxl-man47231311
20EEIE4519179
21Don Corleone302190
22Jarno Saarinen3017130
23IhanJuniori2614120
24Postipate111100
 
3.10. / Kierros #4

Ottelutulokset:

#1 = HPK - Kärpät 1 - 1 (K); 1,10 pist.
#2 = Ilves - K-Espoo 6 - 4 (K); 4,29 pist.
#3 = Jukurit - KalPa 1 - 1 (V); 1,29 pist.
#4 = KooKoo - Pelicans 3 - 6 (K); 2,67 pist.
#5 = Lukko - Ässät 2 - 5 (V); 1,90 pist.
#6 = SaiPa - Jokerit 3 - 2 (V); 4,81 pist.
#7 = Sport - HIFK 2 - 2 (V); 1,76 pist.
#8 = TPS - JYP 4 - 1 (V); 2,48 pist.

Pelaajien kierroskeskiarvo oli 20,29 pistettä.

SijaKilpailijaToday#1#2#3#4#5#6#7#8
1.King Marek3055440525
2.Alfred Lammas2405560521
2.Don Corleone2425034316
2.Vovlo2424430425
5.EEIE23211101026
5.gentle2315036521
5.UglyHouse2305036531
8.BanaaniKeisari2224210526
8.Tero2215030823
8.Torski2213415521
11.sepeli2115034521
11.Välikaasu2114141334
13.Arska2005036501
13.E-parven Erkki2004311515
13.Matami_mimmi2014016521
16.Luikaus1914141521
17.0001504030521
17.harkasammakko1515030501
19.bxl-man1414250101
20.jurgen1314010520
21.Ipaa1105000231

Sarjatilanne:

SijaKilpailijaTotalPBP2P3P4
1King Marek9830242222
2Välikaasu8525232116
3Tero8426232213
4sepeli8231212010
5Arska8231202011
6Vovlo812524239
7Torski7922222213
8BanaaniKeisari7922222015
9UglyHouse772623208
100007726211515
11Luikaus7523211912
12E-parven Erkki7523202012
13gentle732523205
14Alfred Lammas722424204
15jurgen713019139
16Matami_mimmi7020191714
17EEIE682319179
18harkasammakko662618157
19bxl-man6123141311
20Ipaa5824131110
21Don Corleone54242190
22Jarno Saarinen30171300
23IhanJuniori26141200
24Postipate1111000
 
10.10. / Kierros #5

Ottelutulokset:

#1 = HPK - KooKoo 5 - 3 (K); 3,63 pist.
#2 = Jokerit - Ilves 0 - 3 (V); 3,89 pist.
#3 = Jukurit - Kärpät 1 - 1 (V); 1,79 pist.
#4 = Tappara - TPS 3 - 3 (V); 1,47 pist.
#5 = HIFK - KalPa 6 - 1 (K); 1,74 pist.

Pelaajien kierroskeskiarvo oli 12,53 pistettä.

SijaKilpailijaToday#1#2#3#4#5
1.BanaaniKeisari24105531
2.Alfred Lammas1754521
2.Arska1756420
2.jurgen1755124
5.E-parven Erkki1502544
6.Tero1444024
7.0001344104
7.EEIE1355120
9.bxl-man1205106
9.gentle1226130
9.Ipaa1216104
9.King Marek1210524
13.Luikaus1154101
13.Välikaasu1144120
15.Matami_mimmi1055000
16.UglyHouse954000
17.harkasammakko852100
18.Torski713120
19.sepeli420020

Sarjatilanne:

SijaKilpailijaTotalPBP2P3P4P5Rivit
1King Marek11030242222125
2BanaaniKeisari10324222220155
3Arska9931202017115
4Tero9826232214135
5Välikaasu9625232116115
60009026211515135
7E-parven Erkki9023202015125
8Alfred Lammas892424201745
9jurgen883019171395
10sepeli863121201044
11UglyHouse86262320985
12Luikaus8623211912115
13Torski862222221375
14gentle852523201255
15Vovlo81252423904
16EEIE812319171395
17Matami_mimmi8020191714105
18harkasammakko74261815875
19bxl-man7323141312115
20Ipaa7024131211105
21Don Corleone5424219003
22Jarno Saarinen3017130002
23IhanJuniori2614120002
24Postipate111100001
 
17.10. / Kierros #6

Ottelutulokset:

#1 = Ilves - Jokerit 3 - 3 (V); 0,62 pist.
#2 = KalPa - Pelicans 3 - 1 (V); 2,90 pist.
#3 = Kärpät - KooKoo 3 - 3 (V); 1,00 pist.
#4 = Lukko - K-Espoo 3 - 1 (K); 4,52 pist.
#5 = SaiPa - HIFK 7 - 1 (V); 2,90 pist.
#6 = Ässät - TPS 2 - 4 (K); 2,19 pist.
#7 = Jukurit - Tappara 3 - 2 (K); 1,76 pist.

Pelaajien kierroskeskiarvo oli 15,90 pistettä.

SijaKilpailijaToday#1#2#3#4#5#6#7
1.Välikaasu262805380
2.jurgen2204133110
3.E-parven Erkki210506514
4.000190825310
4.harkasammakko190335512
4.Ipaa192435050
7.King Marek182505222
7.Tero180606312
7.Torski180534510
10.gentle170106316
11.Jarno Saarinen161006342
11.sepeli162505400
11.UglyHouse160105316
14.Alfred Lammas152206410
14.BanaaniKeisari150123360
16.Vovlo132000353
17.Matami_mimmi120130350
18.EEIE110135110
19.Luikaus90016110
20.Arska70006100
20.bxl-man70103300

Sarjatilanne:


SijaKilpailijaTotalPBP2P3P4P5Rivit
1King Marek12830242222186
2Välikaasu12226252321166
3BanaaniKeisari11824222220156
4Tero11626232218146
5E-parven Erkki11123212020156
6jurgen11030221917136
700010926211915156
8Arska10631202017116
9Alfred Lammas10424242017156
10Torski10422222218136
11sepeli10231212016105
12UglyHouse1022623201696
13gentle10225232017126
14Luikaus9523211912116
15Vovlo942524231395
16harkasammakko932619181586
17EEIE9223191713116
18Matami_mimmi9220191714126
19Ipaa8924191312116
20bxl-man8023141312116
21Don Corleone5424219003
22Jarno Saarinen46171613003
23IhanJuniori2614120002
24Postipate111100001
 
Takaisin
Ylös