Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Huomio: This feature may not be available in some browsers.
Ei tainnut olla. Ei noussut kädet eikä mitään ja taisi rintaan osua enitenNo ei tuossa Klingbergin tilanteessa kyllä ollut yhtään mitään.
"Moralisoin" aina ja tarvittaessa kun haukutaan omia "molokeiksi" tai "ville paskasiksi" ja tulen niin tekemään jatkossakin.Kohtuu ironista, että sä nyt aika usein olet moralisoimassa muita kirjoittajia omien haukkumisesta. Omalle pelaajalle hyvän suorituksen jälkeen irvailu on ilmeisesti vähän parempaa toimintaa?
Olisitko siis halunnut, että joku käy hankkimassa meille alivoiman koska Eetu Tuulola pelasi jääkiekkoa?Ilvekseltä puuttuu joku kuka käy pyyhkimässä Tuulolan kaltaista kaveria. Olen tätä aiemmin kysellyt että kuka tulee vastaamaan puhelimeen jos se soi?
Toivottavasti Hölöllä käy hetkellisesti mielessä rikkoa tuo Suomi-Mänty-Lööke ketju. Mänty menee hukkaan ja Lööke vetää täysin pelin ulkopuolella, maalin eteen ei mitään halua mennä.
Ilvekseltä puuttuu joku kuka käy pyyhkimässä Tuulolan kaltaista kaveria. Olen tätä aiemmin kysellyt että kuka tulee vastaamaan puhelimeen jos se soi?
Sä kyllä hauskasti vedät hommat aivan ääripäihin. Kukaanhan ei pyytänyt sua levittämään mitään punaista mattoa jalkojen alle tai lopettamaan kritisointia silloin kun aihetta on. Ei tarvitse edes kehua sitä suoritusta. Mutta ihan samaa touhua se on myös heittää tuollaisia vittuilevia kommentteja omille pelaajille, silloin kun siihen ei aihetta ole."Moralisoin" aina ja tarvittaessa kun haukutaan omia "molokeiksi" tai "ville paskasiksi" ja tulen niin tekemään jatkossakin.
En nyt ala vielä Kapelle levittämään mitään punasta mattoa jalkojen alle kun sai yhden (toki hienon ja tärkeän) syötön kohdilleen. Tässä on reilut parikymmentä matsia katseltu vähän erilaista menoa.
Joo puhdas oli niitti, vähän ylireagointi multa.Olisitko siis halunnut, että joku käy hankkimassa meille alivoiman koska Eetu Tuulola pelasi jääkiekkoa?