John What The Fuck
Luottopelaaja
- Viestejä
- 1 575
Utunen on vahvasti pelaamassa itteensä katsomon puolelle, kun kaikki pakit on terveenä.
No ei kyllä varmasti ole!
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Huomio: This feature may not be available in some browsers.
Utunen on vahvasti pelaamassa itteensä katsomon puolelle, kun kaikki pakit on terveenä.
Meille enskaudeks?Tää Ravinskins tms on hyvä poika.
Sitten tarvis ruveta otteet paraneen.No ei kyllä varmasti ole!
Onhan joka peli oma pelinsä joten on tuokin mahdollista, että poissaolot näkyvät tänään enemmän. Saattoi myös olla Lukolta tavallista heikompi ilta.Ehkä ne poissaolot nyt tänään jotenkin sitten näkyy enemmän kuin Lukko pelissä.
No eei, mutta ihan realistisia kommentteja. Meidän kotona Kerholle vedot 5-9 ja maaliodottama 0.25-0.91ei ole ihan Ilveksen standardin mukainen. Mutta, eiköhän tästä paranneta.Osasta kommenteista voisi luulla että ollaan tappiollapeli 0-0 ja HPK pelaa hyvin tuota keskustaa ja aikamoista liimaträppiä. Ei oo mitään hätää, vielä.
Eipä ne moni HPK:n veto olleet kovinkaan vaarallisia vaikka vedoiksi ne lasketaan. Lisäksi saivat yhden yv:n ja me ei, vaikka muutama kamppi viheltämättä jäiNo eei, mutta ihan realistisia kommentteja. Meidän kotona Kerholle vedot 5-9 ja maaliodottama 0.25-0.91ei ole ihan Ilveksen standardin mukainen. Mutta, eiköhän tästä paranneta.
Taisi toki tulla YV:llä aika iso osa noista vedoista. Mutta joo, xG 0,25 on liian vähän. Kalpa nakuttanut Kisapuistossa jo 1,76 xG:tä ekaan eräänNo eei, mutta ihan realistisia kommentteja. Meidän kotona Kerholle vedot 5-9 ja maaliodottama 0.25-0.91ei ole ihan Ilveksen standardin mukainen. Mutta, eiköhän tästä paranneta.
Kyllä selkein viheltämättä jäänyt jäähy oli meidän Latvalan taklaus numeroihin. Pitää alkaa muutenkin pelaamaan ennen kuin vastustaja saa sen 1-2 maalia niinkuin ollaan välillä myös tehty. Tällä pelin tasolla meinaan se tulee käymään.Eipä ne moni HPK:n veto olleet kovinkaan vaarallisia vaikka vedoiksi ne lasketaan. Lisäksi saivat yhden yv:n ja me ei, vaikka muutama kamppi viheltämättä jäi
Juu tällä vauhdilla päästään 0.75 maaliodottamaan kotona Hpk ta vastaan..Todella heikko erä,Hpk veti hyvällä asenteella,ei paljon voitettu irtokiekkojaNo eei, mutta ihan realistisia kommentteja. Meidän kotona Kerholle vedot 5-9 ja maaliodottama 0.25-0.91ei ole ihan Ilveksen standardin mukainen. Mutta, eiköhän tästä paranneta.