Pelottavan paljon Tappara parantanut peliään ja meillä nyt todella heikko erä. Ota nyt aikalisä.
Paatelainen Luottopelaaja Viestejä 3 401 28 Maaliskuu 2025 #341 Pelottavan paljon Tappara parantanut peliään ja meillä nyt todella heikko erä. Ota nyt aikalisä.
reiska Penkillä Ylläpidon jäsen Viestejä 8 180 28 Maaliskuu 2025 #343 Eetu Fucking Mäkiniemi sanoi: Ilves aivan vastaantulija, kuntopohja kesti erän näin pienellä otteluiden välisellä erolla Laajenna klikkaamalla Mitä sää ny selität
Eetu Fucking Mäkiniemi sanoi: Ilves aivan vastaantulija, kuntopohja kesti erän näin pienellä otteluiden välisellä erolla Laajenna klikkaamalla Mitä sää ny selität
Eetu Fucking Mäkiniemi Luottopelaaja Viestejä 7 504 28 Maaliskuu 2025 #345 Ilveksen pitkä sarja alla näkyy näissä kakkoserissä...eikun.
1mmanuel Luottopelaaja Viestejä 1 715 28 Maaliskuu 2025 #346 Nyt ollaan kyllä niin vastaanottajan roolissa Huhhuh.....
Hyvönen - Stefan - Kariya Luottopelaaja Viestejä 3 424 28 Maaliskuu 2025 #347 Muistetaan nyt sekin, että mouhoilla tässä se hätä on tehdä maali.
Tklee Vakiokokoonpanossa Viestejä 256 28 Maaliskuu 2025 #349 Jaska72 sanoi: Koko maikkarin tiimi on Tappara sitä ja Tappara tätä. Niemi ainoa, joka pysyy objektiivisena. Laajenna klikkaamalla Ja samaan aikaan Tappara itkee kun koko maailma on niitä vastaan
Jaska72 sanoi: Koko maikkarin tiimi on Tappara sitä ja Tappara tätä. Niemi ainoa, joka pysyy objektiivisena. Laajenna klikkaamalla Ja samaan aikaan Tappara itkee kun koko maailma on niitä vastaan
Paatelainen Luottopelaaja Viestejä 3 401 28 Maaliskuu 2025 #350 Aikalisä. Aika moni ei nyt taas uskalla pitää kiekkoa ja pelata. Tapparalla vahva henkinen otekin nyt kentällä.
Aikalisä. Aika moni ei nyt taas uskalla pitää kiekkoa ja pelata. Tapparalla vahva henkinen otekin nyt kentällä.
Saalistaja Rivipelaaja Viestejä 94 28 Maaliskuu 2025 #351 Senttereillä ei nyt riitä kiekollinen peli. Eipä kyllä laitureiltakaan tuu apuja.
Paatelainen Luottopelaaja Viestejä 3 401 28 Maaliskuu 2025 #357 Toi Karri Kivi on niin paska äijä ja puusilmä. Herätkää nyt. Nämä pudotuspelit menevät nopeasti taas ohi jos vaan katsellaan.
Toi Karri Kivi on niin paska äijä ja puusilmä. Herätkää nyt. Nämä pudotuspelit menevät nopeasti taas ohi jos vaan katsellaan.
Zerofan Luottopelaaja Viestejä 3 900 28 Maaliskuu 2025 #358 Savinainen haki taas jotain tappotaklausta muttei onneksi osunut.
Janko Luottopelaaja Viestejä 7 304 28 Maaliskuu 2025 #360 Tuo Gazda on kyllä aivan kammottava omassa päässä.