Laitapuolen hyökkääjä
Luottopelaaja
- Viestejä
- 1 016
Koko illan tuleee
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Huomio: This feature may not be available in some browsers.
Äläs nyt. Vittumainen paikka pelata. Lähetyksessä kuulin paikalliselta Kotkan Takkulalta.Ei nyt ihan Kotkalla riitä.
Nooh, toi nyt on tällainen uudehkon konseptin kokeilua. Eipä sillä nyt isoa lisäarvoa ole ja varmasti osaa harmittaa, kun vie ruudusta tilaa kun pärstät on kuvassa.Mitä lisäarvoa toi selostajien kuvaaminen tuo tähän lähetykseen kesken pelin?![]()
Juu toki näin ja taukosetti oli mielestäni ihan hyvä ja siinä tuon ymmärrän hyvinkin. Eiköhän tuosta ihan hyvä tule. Konseptina tämä kahden selostajan taktiikka on hyvä varsinkin jos selostajien kemiat kohtaa niinkuin tässä tapauksessa näin onkin.Nooh, toi nyt on tällainen uudehkon konseptin kokeilua. Eipä sillä nyt isoa lisäarvoa ole ja varmasti osaa harmittaa, kun vie ruudusta tilaa kun pärstät on kuvassa.Mutta koko konseptia varmaan viilataan kauden mittaan ja kun kokemusta kertyy, mikä toimii ja mikä ei.
Ne oli ja meni vuasi sitten.Haluan tennis lukemat
Bänniä näistäNe oli ja meni vuasi sitten.
Ilves -Gnistan....
Tää tuntuu nyt olevan teema. Jaroakin vastaan ihme, ettei kukaan loukkaantunut.Toivottavasti ei ihan hirveästi putoa ukkoja sen verran usein tullaan sukille ja myöhässä tilanteisiin.
”90 minuuttia Arto Tolsalla on pitkä aika”… joo KTP:lleJa mää ku luulin, että tää Kotka on vittumainen paikka pelata.
Ehkä se on sitä sit kotijoukkueelle.