Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Huomio: This feature may not be available in some browsers.
Onko johanssonista mitään tietoa milloin palaa
Eipä noista päävammoista tiedä. Saattaa pelata huomenna tai olla loppukauden sivussa.
Utunen, Nättinen, Kos, Parikka, Klingberg, Björkqvist. Olisiko Kerkkänen myös tippunut. Onhan tuossa jo seitsemän.Hölö puhui Lukko pelin jälkeen et kymmenkunta pelaajaa loukissa.
Ei kai nyt niin paljon?
Niin juu ja Rati kansUtunen, Nättinen, Kos, Parikka, Klingberg, Björkqvist. Olisiko Kerkkänen myös tippunut. Onhan tuossa jo seitsemän.
Todnäk kun ei ollu penkinpäässäkään puremassa tuppeaJa tippuikohan Soini kanssa eilen? 5 minskaa peliaikaa.
Ainakin oli kentällä jossain toisen erän paikkeilla kun pelasi aivan päin helvettiä omissa avaustilanteesta, josta aiheutui sellainen parin minuutin mylly omiin. Voi olla että penkitettiin myös..Ja tippuikohan Soini kanssa eilen? 5 minskaa peliaikaa.
Yllätys. Eihän nämä pysy ehjänä kukaan.Ja tippuikohan Soini kanssa eilen? 5 minskaa peliaikaa.
Todnäk kun ei ollu penkinpäässäkään puremassa tuppea
Toivottavasti 90% on A junnuja turha sinnekki on mennä itseään hajottamaan, turha ja liian kallis turnaus.Nyt kun näitä loukkeja on taas ihan vtusti, niin millähän porukalla sinne Tsekkiin lähetään? Eniten kuormaa kantaneet jää kuitenkin Treelle.