• Tänään 20.4. klo 23 alkaen foorumilla suoritetaan huoltokatko, jonka aikana koko foorumi siirretään uudelle palvelimelle ja kaikki oleelliset ohjelmistot päivitetään, mikä toivottavasti vähentää myös viime aikoina nähtyjä ongelmia. Huoltokatkon odotettu kesto on maksimissaan kaksi tuntia, mutta mahdollista on että se on ohi jo aiemmin.

Trevor Mingoia Ilvekseen 2021-20XX?

Status
Viestiketju on suljettu.

Poissafoorumilta

Luottopelaaja
Viestejä
2 484
HOX HOX!

Huomenna kannattaa olla kuulolla tässä ketjussa klo 19:31, kun Blegifanilla ja Juzalla on tarjolla uusi nimi!

Kyseisellä kellonlyömällä tulee ensimmäinen vihje ja tarvittaessa vihjeitä tulee lisää 20min välein! Blegi ja Juza eivät reagoi arvauksiin, joissa ei ole perusteluja!

@Juza
@Blegifan
Muistakaa, emme reagoi edes oikeaan vastaukseen, ellei tule perusteluja.

20min välein uusi vihje saapuu @Juza toimesta!
 

ifor74

Luottopelaaja
Viestejä
3 829
Todella mielenkiintoista.
Ihmetyttää vaan mistä nämä nimet vuotavat kun vanhaa Ilvestä kritisoitiin että nimet on tiedossa ennen julkaisua mutta niin ne taitaa edelleen olla ja myös joka seurassa.

Kivaahan tää on kun on huhuja.
 

#13

Luottopelaaja
Viestejä
3 024
Mese sai lähteä. Tulossa Rightin pelaaja, joka pelaa kokonaisvaltaisemmin, mutta odotusarvona myös paremman tuloksen tekoon riittävät työkalut. Siksi Olli Palola.
 

Ikurin Vire

Heikot sortuu, vahvat porskuttaa.
Viestejä
26 678
Jere Sallinen se on. Ens kerralla sit vaikeampia vihjeitä.
 
Status
Viestiketju on suljettu.

Samankaltaiset ketjut

Ylös