IhanJuniori
Junioripelaaja
- Viestejä
- 19 844
Kyllähän ton meidän ykkös YVn pointti näyttäis olevan ihan selvästi se, että haetaan Johanssonille viivaan ja sieltä toimitetaan maalille, tai sitten sahataan tyhjä maali.
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Huomio: This feature may not be available in some browsers.
Katson mutta en näe yv maaleja!
Se on joskus pienestä kiinni.No kyllähän yvn tarkoitus on tehdä tulosta. 0/8 5vs4 tarkoittaa, että ei ainakaan vielä ole taululle asti toiminut. Pyörii kyllä, eli vielä usko riittää.
Joko nero tahi hullu, ero on kovinkovin pieni toisin kuin nickin kikkeliMyrrä on NERO! Jos joku muuta sanoo niin saa selkäänsä!
Ei mutta pieniä viilauksia voi tehdäEi kai koko YV:tä kannata lähteä sekottamaan sen takia, että ei vain ole saatu paikoista sisään?
Kyllähän ton meidän ykkös YVn pointti näyttäis olevan ihan selvästi se, että haetaan Johanssonille viivaan ja sieltä toimitetaan maalille, tai sitten sahataan tyhjä maali.
Juuri näin. Avaa lisää tilaa Henkalle ja Simmelle.Hyvä kun Konna alkaa löytämään Panun siitä keskeltä. Tuo uuden variaation.
Marko painaa seuraavan 17 metrin mailallaanNyt tekisi nasulia mennä 2-1 johtoon...
Voi olla että kuvittelen vaan, mutta jotenkin tuon Langhamerin pelaaminen vakuuttaa. Erittäin rauhallista, ei tule reboundeja ja varmaa hyvää mailapeliä esittänyt.