RanskanIlves
Luottopelaaja
- Viestejä
- 2 853
Upeaa nähdä näitä videoita! Usko nousee. Hyvä Hölö ja hyvä Ilves!
Voin lyödä vetoa, että näin motivoivaa puhetta näin helpossa muodossa tuossa kopissa ei ole viimevuonna nähty. Hieno mies tämä Hölö.Olipas ihan helvetin hieno puhe
Eiks tää vitun pendo -huutelu ny voida jo lopettaa ja mennä eteenpäin?Ompa ihan HELVETIN piristävää viime kauden synkistelyn jälkeen. Haista Pennanen vittu ja nyt alkaa uus aikakausi.
Voidaan lopettaa, mutta ei unohtaa.Eiks tää vitun pendo -huutelu ny voida jo lopettaa ja mennä eteenpäin?
Ja sieltä kymmenen minuutin puhe!
Jaahas ja tilaus toimitettu, kiitos mediatiimiJotain tälläistä tilaukseen
Hölö tekee Babcockit ja katselee Supin valokuvat puhelimesta läpi.Hieno puhe! Supikin pääsee juttelee 40-60min, mahtaakohan juttua riittää?![]()
Jumalautsi heti ulos tälläistä matskua:
Toivottavasti tämä linja jatkuu![]()
Ja sieltä kymmenen minuutin puhe!
Jumalautsi heti ulos tälläistä matskua:
Toivottavasti tämä linja jatkuu![]()
Kerkiäisköhän yli 10 lausetta saamaan siinä ajassaHieno puhe! Supikin pääsee juttelee 40-60min, mahtaakohan juttua riittää?![]()
Ja mieti, yksi ovikin suljettiin ja joutuu melkein koutsia morottaan ihan joka päivä ja vielä pahimmillaan pariin kertaan!! HNNNGGGGGG - ei tämä ole minun Ilves!Ei tietoakaan turvallisesta kamera vapaasta tilasta
IhanJuniori on huolissaan!
Kausi päättyy runkosarjaan ja saadaan huutaa täälä että vittu kun se joku ovikin sielä oli kiinni! Pelaajille lisäpaineita kun koutsi kyttää!Ja mieti, yksi ovikin suljettiin ja joutuu melkein koutsia morottaan ihan joka päivä ja vielä pahimmillaan pariin kertaan!! HNNNGGGGGG - ei tämä ole minun Ilves!![]()