Fresh
Vakiokokoonpanossa
- Viestejä
- 538
Siis Eiks Camper just olekkin sentteri
Koko Euroopan uransa pelannut laidassa, Tappara istutti viime kaudella sentterin tontille mutta hyvin äkkiä totesi ettei homma toimi.
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Huomio: This feature may not be available in some browsers.
Siis Eiks Camper just olekkin sentteri
Ookke, en ihan niin hirveesti seuraillu tapparan pelejä mutta kun Ilvestä vastaan pelasivat niin jäi Camper mulle positiivisena pelaajana mieleenKoko Euroopan uransa pelannut laidassa, Tappara istutti viime kaudella sentterin tontille mutta hyvin äkkiä totesi ettei homma toimi.
Näin juuri homma meni. Jo harkkapeleissä tuli selväksi ettei sentteriksi kuulu. Suunniteltiin kyllä sentteriksi ja juuri periaatteessa hänen tilalleen Kontiola sitten studiosta tuli, kun ensin oli muutama kuukausi kauhisteltu Tapparan sentteri tilannetta.Koko Euroopan uransa pelannut laidassa, Tappara istutti viime kaudella sentterin tontille mutta hyvin äkkiä totesi ettei homma toimi.
Onneks tämä on otsikon mukaisesti myös fantasiointi ketju. Fantasiansa kullakin.Siis ei nyt helvetissä mitään Camperia ainakaan meille.
Viime vuonna se laitettii päälle jo 8.1 ja nyt ens viikolla on jo Helmikuu. Eli ehkäpä se kipinä syttyy aika pianSiirtoraja on 15.2 eli olisiko aika pistää kipinää päälle?
Nyt on alkuviikko eikä paljoa sopimusta näyAlkuviikosta
Määrällisesti ei tarvita ja laatu on siinä ja siinä riittävä, että tekemisestä vain kiinni. Etenkin jos Nyberg jatkaa. Seurataan mielenkiinnolla, mutta saattaa olla hiljaisempi kipinä kuin viime kaudella. Viime kaudellahan tilanne suorastaan pakotti toimimaan, kun vielä tätäkin nuorempi Bau keräili miinuksia nelosen keskellä.Ei tänne ketään enää tuu
Loukki tai kaksi ja meillä on taas Könöset, Väisäset ja Björkqvistit aivan liian suuressa roolissa.Määrällisesti ei tarvita ja laatu on siinä ja siinä riittävä, että tekemisestä vain kiinni. Etenkin jos Nyberg jatkaa. Seurataan mielenkiinnolla, mutta saattaa olla hiljaisempi kipinä kuin viime kaudella. Viime kaudellahan tilanne suorastaan pakotti toimimaan, kun vielä tätäkin nuorempi Bau keräili miinuksia nelosen keskellä.