ZikZak
Luottopelaaja
- Viestejä
- 1 097
Mun mielestä näytti tilanteeseen nähden todella hyvälle!Tuskaiselta vähän näytti liike...mutta toivottavasti pystyisi kuopioon keskiviikkona lähteä mukaan.
Mun mielestä näytti tilanteeseen nähden todella hyvälle!Tuskaiselta vähän näytti liike...mutta toivottavasti pystyisi kuopioon keskiviikkona lähteä mukaan.
Kyllä Suomi aika varovaisesti otti tilanteet ja aina kun TV:n lähikuvissa näytettiin niin aika tuskainen oli ilme.Mun mielestä näytti tilanteeseen nähden todella hyvälle!
Nothing is over.Kyllä Suomi aika varovaisesti otti tilanteet ja aina kun TV:n lähikuvissa näytettiin niin aika tuskainen oli ilme.
Mutta toivottavasti olisi mukana Kuopiossa.
Tais paljastaa aamulehden haastiksessa että pelaa seuraavankin pelin.Nothing is over.
Supi ei palannut tähän sarjaan huilatakseen seuraavan pelin. Satanen vetoa?
Todellakin toivon että olisi mukana.Nothing is over.
Supi ei palannut tähän sarjaan huilatakseen seuraavan pelin. Satanen vetoa?
Suomesta on ajoittain yhtä vaikeaa kiskoa medialausuntoja kuin vastustajilla on napata häneltä kiekko. Sen verran Suomi kuitenkin – harvinaista kyllä – lipsautti, että mies nähtäneen kaukalossa myös neljännessä välierässä.Todellakin toivon että olisi mukana.
Vetoa en tästä lähde lyömään olen niissä todella huono yleensä![]()
Kyllä Suomi aika varovaisesti otti tilanteet ja aina kun TV:n lähikuvissa näytettiin niin aika tuskainen oli ilme.
Mutta toivottavasti olisi mukana Kuopiossa.
Siis en kai ole ainoa, joka otsikon perusteella luuli, että puhutaan sopimusasioista![]()
Lipsauttiko Eemeli Suomi totuuden jatkostaan? Yksi hetki varmisti tähtihyökkääjän paluun
Hyökkäyspelinsä löytänyt Ilves nousi mukaan taistelemaan finaalipaikasta. Tähtihyökkääjän paluu ilahdutti Nokia-areenassa.www.aamulehti.fi
Näin luulin itsekinSiis en kai ole ainoa, joka otsikon perusteella luuli, että puhutaan sopimusasioistaolikin seuraavasta pelistä kyse. Voi olla, että olen vain tyhmä
Olihan toi otsikko sellanen klokkihuoraus taas Aamulehdeltä, että alan vakavasti harkita koko hötäskän perumista.Siis en kai ole ainoa, joka otsikon perusteella luuli, että puhutaan sopimusasioistaolikin seuraavasta pelistä kyse. Voi olla, että olen vain tyhmä
Eikös Supi nyt ole irvistellyt koko uran joka pelissä. Nyt jääkylpyä ja pikkasen paremmin taas uskaltaa seuraavan pelin.
Paikat tukossa pitkän levon jäljiltä. Malhoset hieroo kuntoon.Nothing is over.
Supi ei palannut tähän sarjaan huilatakseen seuraavan pelin. Satanen vetoa?
Et ole. Eli vahva sama.Siis en kai ole ainoa, joka otsikon perusteella luuli, että puhutaan sopimusasioistaolikin seuraavasta pelistä kyse. Voi olla, että olen vain tyhmä
Nyt vasta?Olihan toi otsikko sellanen klokkihuoraus taas Aamulehdeltä, että alan vakavasti harkita koko hötäskän perumista.