Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Huomio: This feature may not be available in some browsers.
No nyt tuli kyllä puskista, kun oli niitä haikailuita takaisin kotimaahan pelaileen. Ai perkele KELPAAHAN tämä.
Jännä juttu, että eräs nimimerkki kadonnut kuin pieru saharaan, kun pitäisi tästäkin kehua Koskelaa ja saadaan jatkumoa.
Erästä toista tällä kertaa.Jos meinaat Rakitic niin varmaan bännitty pysyvästi![]()
En usko, että on tyytyväinen.Jännä juttu, että eräs nimimerkki kadonnut kuin pieru saharaan, kun pitäisi tästäkin kehua Koskelaa ja saadaan jatkumoa.
Tässähän pitää alkaa harkitsemaan Lööken nimellä pelipaidan hankintaa.kun noin monta vuotta jatkaa täällä.
No kiva, että joku on tyytyväinen noihin tehoihin.Lööke näyttää johtavan CHL:n pistepörssiä kolmen pelin jälkeen 1+4, +3. Eihän tuo huono startti ole ollut kauteen meidän Jensiltä.
Mäntykivi-Lööke parivaljakko pitää äkkiä rikkoa. Ei noilla tehoilla kuuhun mennä.No kiva, että joku on tyytyväinen noihin tehoihin.
Lööke on puhdas snaipperi ja YKSI maali tehtynä kolmeen peliin, että mielestäni tämä on kammottava epäonnistuminen ja paikka kärkiketjuissa on vähintään kyseenalainen.
Jens on ihan ok kakkoskentän peluri