Jäähykuningas18
Luottopelaaja
- Viestejä
- 8 654
Ei helvetti
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Huomio: This feature may not be available in some browsers.
Acid Ilves ei ollut tarpeeksi happoinen.Ei helvetti![]()
Oliko muuten tälle kaudelle jotain kausikorttilahjaa? Onko mennyt itseltäni täysin ohi?
Oli kyllä tämä ja myös futispuolen pullo halvinta paskaa mitä voi olla. Joo, ei kannata mitään kalliimpaa tehdäkkään mutta jos nämä kausariin sisältyvät "lahjat" ovat tätä tasoa niin ainakin omasta puolesta voin sanoa että ei tulevaisuudessa tarvi kyllä mitään antaa. Laittaisivat nekin rahat mieluummin pelaajabudjettiin.
Otin mää tän mukin mieluummin, kuin sen karvareuhkanOli kyllä tämä ja myös futispuolen pullo halvinta paskaa mitä voi olla. Joo, ei kannata mitään kalliimpaa tehdäkkään mutta jos nämä kausariin sisältyvät "lahjat" ovat tätä tasoa niin ainakin omasta puolesta voin sanoa että ei tulevaisuudessa tarvi kyllä mitään antaa. Laittaisivat nekin rahat mieluummin pelaajabudjettiin.
Ja mää tän pullon ennemmin ku sen kalastajahatunOtin mää tän mukin mieluummin, kuin sen karvareuhkan
Kuten sanoin, halpaa paskaa. Myös se karvareuhka. Mutta joo, jos nyt valita pitää niin ennemmin tämä muki/termari. Pointti vaan oli se että itse en ainakaan kyllä tarvi mitään tällaista Temu-paskaa ja ennemmin nekin rahat siihen pelaajabudjettiin mikä menee tämän roskan teettämiseen.Otin mää tän mukin mieluummin, kuin sen karvareuhkan
Luulen, että on niin halvasta paskasta kyse, ettei se lisäisi pelaajabudjettia juuri nimeksikäänKuten sanoin, halpaa paskaa. Myös se karvareuhka. Mutta joo, jos nyt valita pitää niin ennemmin tämä muki/termari. Pointti vaan oli se että itse en ainakaan kyllä tarvi mitään tällaista Temu-paskaa ja ennemmin nekin rahat siihen pelaajabudjettiin mikä menee tämän roskan teettämiseen.
Sekin on totta kylläLuulen, että on niin halvasta paskasta kyse, ettei se lisäisi pelaajabudjettia juuri nimeksikään
Miköhän on Ilves kaupan vastausaika sähköpostissa? Olisi kiva saada takki vielä tälle vuoden ajalle.Tilasin pari viikkoa sitten netistä Ilves takin eikä ole vieläkään kuulunut vaikka on heillä varastossa sitä. Valitsin noudon. Ihmeellisen kauan menee.
Miköhän on Ilves kaupan vastausaika sähköpostissa? Olisi kiva saada takki vielä tälle vuoden ajalle.
Juu sain tilausvahvistuksen. Pitänee huomenna soitella tai perjantaina käydä paikanpäällä kyselemässä.Kumman kauan kestää. Jos noudat tuotteen itse kaupalta, niin ei tossa pitäs kestää. Mulla menny kaikki aina hyvin kaupan kanssa. Sait varmasti tilauksestas vahvistusmeilin? Siinä on puhelinnumero ja sähköposti. Kyllä sähköpostiin luulisi vastauksen tulevan noin vuorokaudessa. Puhelimella selviää heti.