Carl Klingberg

Uskokaa pois: Calle katseli tänään pelit ja toivoi tätä sarjaa. Tapparan ratkaisumaalin jälkeen nyökkäsi hyväksyvästi, kulautti täysmaitonsa huikalla naamariin ja kävi postaamassa someen. Nyt on jo asetellut tyynynsä hyvin, laskee oransseja lampaita, nukkuu sitten pitkään ja makeasti. Ylihuomenna on työpäivä.
Ottiko täysmaidon perinteisesti Guinessilla?
 
Pokemon kouluttajana; Calle , valitsen sinut!

Syö ne saatanan mouhot elävältä!
Voisi käyttää Bulbasaurin kuuluisaa "Siemensyöksyä" vastustajaan! Jonnet ei muista.
 
Kiitos sinulle, joka loit tämän taideteoksen Callesta esiliinassa ja speedoissa, se on paras kuva minkä olen ikinä nähnyt ja sitähän voisi käyttää vaikkapa tässä vartalotyynyssä ja voisin vaikka ostaa tämän jos tulee myyntiin:)
Jokaisella foorumilaisella on sitten tämä mukana torilla;)
 
Ei nyt ihan yksilösuorituksella kuitenkaan, se Männyn poikkisyöttö oli erittäin hyvä.

No yksilösuorituksella meinasin tässä tapauksessa hyökkäysalueen peliä. Kukaan muu ei siellä kiekkoon koskenut, leikkasi keskelle ja tyylikäs ratkaisu useamman tapparalaisen keskeltä.

Männyn syöttö oli toki tosi hieno.
 
Takaisin
Ylös