Adam Clendening

Ikurin Vire

Heikot sortuu, vahvat porskuttaa.
Viestejä
25 949
Ei tartte kivittää… Jatketaan tästä kovalla luottoluokituksella
Olette hieno mies! Anteeksi, että uhkailin sua anopin soitolla. Tervetuloa palstalle, ei sitä juuri tyylikkäämmin voi tehdä!
 

Ikurin Vire

Heikot sortuu, vahvat porskuttaa.
Viestejä
25 949
Onkohan tällä sällillä varmasti kaikki raajat kiinni kropassa? Paperilla liian kova kotoiseen Liigaan.
 

B

Luottopelaaja
Viestejä
7 941
Vaikuttaa kyllä kovalta haulta, mutta mihin helvettiin me nyt puolustajaa tarvittiin? Kun kaikki terveinä, niin kuka tuosta jää ulos? Soinikin ollut hyvä.
Samaa ihmettelen. Ajattelin että Pelli olisi pitkään pois, mutta the tiedotteessa Tillu toteaa että "Meillä on ollut suunnitelma yhden puolustajan hankkimiseksi" mikä ei viittaa paniikkihankintaan.

No ei kai siinä...
 

Miika Lundin

Luottopelaaja
Viestejä
2 985
Aina on tietysti kysymysmerkkejä, mutta kyllähän tämän pitäisi meriittien perustella ennakkoon olla yksi SM-liigan parhaimmista puolustajista.
Juu, ei sitä pelkän sukunimen perusteella montaa pohjoisamerikkalaista tunnista tällainen harkkariharrastaja kuin itse, mutta nyt kävi just näin. :p
 
Ylös