Rautakorven haamu
Luottopelaaja
- Viestejä
- 2 169
En nyt pupelluksesta tiedä, mutta kyllähän ylivoimilla Färjestad näytti joukkueien välisen eron. Viidellä viittä vastaan oli aika tasaista vääntöä.Se oli hienosti naapurilta pupellettu matsi. Pup pup.
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Huomio: This feature may not be available in some browsers.
En nyt pupelluksesta tiedä, mutta kyllähän ylivoimilla Färjestad näytti joukkueien välisen eron. Viidellä viittä vastaan oli aika tasaista vääntöä.Se oli hienosti naapurilta pupellettu matsi. Pup pup.
Pari ekaa erää joo, viimesessähän tapparalla ei ollut mitään palaa. Yksi laukaus koko erässä.En nyt pupelluksesta tiedä, mutta kyllähän ylivoimilla Färjestad näytti joukkueien välisen eron. Viidellä viittä vastaan oli aika tasaista vääntöä.
Sustr näyttää hyvin samalta, kuin Witkovsky viime kaudella alkuun.Kattelin kanssa matsin kun ei muuta tekemistä ollut. Kiinnitin huomioni tähän Tapparan uuteen vahvistukseen (Sustr). Isokokoinen pakki joka oli pulassa oman maalin takana kiekollisena, vastustaja vei kiekot 100-0. Ilveksen kannattaa lyödä perjantaina painetta Tapparan isokoisiin pakkeihin kun pitävät kiekkoa. Sustr oli suorastaan huvittavan huono ekassa pelissä.
Mä katoin sitten ihan eri peliä. Jos tämä oli Sustrilta huvittavan huono peli, niin kuinka huonoa peliä Friman, Latvala ja Pelli ovat alkukauden pelanneet?Kattelin kanssa matsin kun ei muuta tekemistä ollut. Kiinnitin huomioni tähän Tapparan uuteen vahvistukseen (Sustr). Isokokoinen pakki joka oli pulassa oman maalin takana kiekollisena, vastustaja vei kiekot 100-0. Ilveksen kannattaa lyödä perjantaina painetta Tapparan isokoisiin pakkeihin kun pitävät kiekkoa. Sustr oli suorastaan huvittavan huono ekassa pelissä.
Nyt taisi olla pelisilmä kateissa. Katsojalta. Ylivoimaisesti joukkueen kiekkovarmimpien puolustajien joukossa sen kaksi erää mitä kotijoukkue kiekkoa sai käsitellä. Kyllä ne stiplut tuli aivan muille äijille.Kattelin kanssa matsin kun ei muuta tekemistä ollut. Kiinnitin huomioni tähän Tapparan uuteen vahvistukseen (Sustr). Isokokoinen pakki joka oli pulassa oman maalin takana kiekollisena, vastustaja vei kiekot 100-0. Ilveksen kannattaa lyödä perjantaina painetta Tapparan isokoisiin pakkeihin kun pitävät kiekkoa. Sustr oli suorastaan huvittavan huono ekassa pelissä.
Tai sitten katseltu jollain muulla silmällä kuin pelisilmälläNyt taisi olla pelisilmä kateissa. Katsojalta. Ylivoimaisesti joukkueen kiekkovarmimpien puolustajien joukossa sen kaksi erää mitä kotijoukkue kiekkoa sai käsitellä. Kyllä ne stiplut tuli aivan muille äijille.
Suosittelen pasianssia.
Ja Skellefteålle tarjottiin suorasta voitosta vain jotain 1.42 kerrointa.Skellefteålla kaikki pelissä, ekassa pelissä tauluun 0-5, nyt toisen pelin ekan erätauon jälkeen yhteismaalit tällä hetkellä 0-9 Bremerhavenin hyväksi
Siinä pojilla kiva pieni vuori kiivettäväksiSkellefteålla kaikki pelissä, ekassa pelissä tauluun 0-5, nyt toisen pelin ekan erätauon jälkeen yhteismaalit tällä hetkellä 0-9 Bremerhavenin hyväksi
Kävi ennen tuota 2-1 maalia ylärimassa...Ei oo naapurilla mitään palaa
Viittaa viimeistelyyn. Naapuri vetää rimaan, Färjestad reppuun.Kävi ennen tuota 2-1 maalia ylärimassa...
Kävi ennen tuota 2-1 maalia ylärimassa...
Ne on ne pienet erot yleensä. Tolppa sisään, tolppa ulos. Ei niillä voi jossitellaTolppa = ohi.
![]()