Huhuketju 2.0

Status
Viestiketju on suljettu.
Tai sitten kyse on jostakin muusta, mikä meille ei kuulu. Kaikenlaiset ihmiset tervetulleita. Suvussani on esimerkiksi yksi suuri ilves fani, joka on kehitysvammainen. Parempi, että ei lähdetä arvailemaan. Jos häiritsee niin paljon, niin annat asian olla.

En nyt ihan ymmärrä, miksi lainasit meikäläisen tekstiä, koska minä en arvaillut yhtikäs mitään eikä asia minua mitenkään häiritse. Heitin vain kommentin lainaamaani kirjoitukseen ja tuossa kommentissa kerroin omakohtaisen näkemykseni yleisellä tasolla. En siis edes viitannut alkuperäisen tekstin kirjoittajaan millään tavoin.
 
Viimeksi muokattu:
Naapuripalstalta bongattu huhu, että Polasek jatkaisi heillä.

Ilvekselle ja ylipäätänsä Liigajoukkueille se olisi hyvä uutinen, pääsisi taas loppuhetkillä katsomaan kun Suomet sun muut lapioivat nokan edestä sisään ja Rautiaisen kokoiset äijät painii maalinedustalla voitokkaasti.
 
Itseäni ei yhtään haittaisi että Ilvekseen tulisi valmiiksi kovia nimiä. Mitäs jos Leino lähtee? Eihän meillä ole yhtään pomminvarmaa sentteriä.
 
On tuo porkkana ”hieno” organisaatio.kerran kymmenessä vuodessa pääsee joukkueeseen joku oma junnukin....
Kyllähän niitä tulee omiakin. Viimesen kymmenen vuoden aikana on tullu huomattavasti kovemman tason kavereita kun Ilveksestä, ilmeisesti unohdit tän pointin?
 
Tappara kusettaa Ilvestä
minkä kerkiää.
Eikös ne sopinut ettei toisen
junioreita viedä. Voin kyllä
muistaa väärinkin.
 
Status
Viestiketju on suljettu.
Takaisin
Ylös