On se meidänkin yksi biisi kyllä aika hirveä sekamelska mielestäni.
Kyllähän noita mahtuu varmaan joka alkushowhun mutta itseäni häiritsee se että tuo meidän alkushown video on itsessään ihan hyvä ja siinä on selkeä teema musiikissa ja muussa mutta sitten DJ soittaa joka kerta meillä osana tuota showta käytännössä jotain eri biisejä kuin viimeksi eivätkä ne mene mitenkään yhteen. Olisi melkein parempi olla yksi sekavakin biisi kuin se että ottelusta toiseen nuo kappaleet tuntuvat vaihtuvan.
Luulin ensiksi että tuo liittyi enemmän tuohon artistivierailuun mikä meillä oli mutta näemmä on ihan vakiintunut juttu niin ei ole oikein sellaista punaista lankaa nähtäväillä tuossa showssa ja yleisökään ei oikein osaa lähteä tuohon mukaan kun tulee niin laidasta laitaan musaa joka vaihtuu heti nopeasti.
Mutta kun tästä mainitsee meidän foorumilla useampi käyttäjä niin heti on joku palstapoliisi kertomassa että kaikki on hyvin ja tarvitseeko kopioida naapurin ylihypetettyä tekemistä. Erityisesti tuo mielipiteiden hiljentäminen ärsyttää siksi kun tuota foorumia lukee ihan oikeasti Tapparalla töissä olevat tyypit ketkä voisivat ihmisten mielipiteiden perusteella vaikuttaa asioihin.