IlvesLive

Hyvää analyysiä juuri Konnan kentän oman alueen pelistä. Toivottavasti Pendo on samoja videoita heille kelaillut tarpeeksi.
Pakko sanoa että tykkään näistä kun ei oo pelkkää sellaista "jeejee hyvä Ilves"-meininkiä. Nyt hyvää kriittistä analysointia ja sieltä pääsi Hintsaselta jopa kirosana, kauheeta.
 
Olipahan klipit Bono kaivanu!
Tätä lisää sitten finaaleihin ;)

Helppo olla samaa mieltä noista jätkien ajatuksista peleistä. Tulee itellekkin olo, että ehkä jotain tästä lajista tietää kun muutkin näkee samoja asioita :)
 
Ehdin vasta eilen kuunteleen jälkilähetyksenä tiistain Ilves liven. Oli silti sen arvosta ja ehdottomasti tulevalla kaudella jatkoon. Sihvosen "kehuminen" plussaa.
 
Vois toki Hintsanen näin Ilves henkisesti antaa lehdistötilaisuudes Peltoselle vaikkapa taskumatin. Saihan Rautakorpiki semmose.
 
Takaisin
Ylös