Tarkoitatko kirkkailla Ilvestä? Oletan näin.Kapessa on se hyvä puoli, että on vahva kuin härkä ja osaa myös pelata. Tohon loukiton kausi alle ja uusi yritys kirkkaissa - en pidä mahdottomana.
Eikös siinä ollut myös ties monesko pitkä kiekko alla? Kannatti painella koppiin, että saa vaihdettua edes yhden ukon kentälle.Otti muuten siinä pelin loppuvaiheilla vaihtopenkillä irvistämisestä päätellen, oikein arkaanki kohtaan blokin. En ole varma että menikö koppiin asti siitä.
Eikös siinä ollut myös ties monesko pitkä kiekko alla? Kannatti painella koppiin, että saa vaihdettua edes yhden ukon kentälle.
Juu en epäile, meinasin juuri niitä naamailmeitä, eli kyä sinne kunnon osumaakin tuli. Jostain clipistä se saattas näkyäkkin.Eikös siinä ollut myös ties monesko pitkä kiekko alla? Kannatti painella koppiin, että saa vaihdettua edes yhden ukon kentälle.