hartsa41
Vakiokokoonpanossa
- Viestejä
- 707
Suomi(jolta ei voi vaatia mitään),mikä toi juttu on?Some on timangia. Otteet on jotenkin lässäyttäneet valtaosan odotuksia ja innostusta.
Mielenkiintoista nähdä yleisömäärä kauden avaukseen liigassa.
Siellä naapuri tais myydä tuplat fanareita ja halli näytti pinkeähköltä. Mistä täällä kohta enään naureskellaan jos t*ppara alkaa pieksemään meitä myös 6-0 yleisön osalta?
Ässät peli on omalla tapaa pakkovoitto, jos taas tulee turpaan, mailat puristaa entistä kovempaa ja yleisöä kiinnostaa vielä vähemmän.
Toivottavasti kirkkain kaarti
Suomi (jolta ei saa vaatia mitään) ja
Haapala tekevät temppunsa pelissä.
Myrränä miettisin myös ketjuja. Nyt kun peli on täysin sekaisin voisi vaihdoksia vielä tehdä eikä hakata päätä seinään. Sekä pakit että hyökit pohdintaan.
Tottakai kaikilta pelaajilta,myös Suomelta vaaditaan tunnetta,logolle pelaamista,loppuun asti yrittämistä, kaksinkamppailujen voittamista,koska ainoastaan näin voimme voittaa kenet tahansa.Chl peleissä tuota tunnetta,loppuun asti yrittämistä ei näkynyt kuin aika ajoin monelta pelaajalta ja se ei riitä.Kaikki peliin huomenna kaikilta,se riittää voittoon.