Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Huomio: This feature may not be available in some browsers.
Joku pissannut Pirkan muroihin?Niin kauan kun Pirkka Antila on johdossa, ei KOOVEEn toiveet peliajoista aiheuta toimenpiteitä.
Sisään mennään nykyisin AC-nurkasta ja lipunmyynti on sisäänkäynnin yhteydessä. Eli muut ovet ja vanha lipunmyynti eivät ole käytössä.Saako Kooveen peleihin paikanpäällä normaalisti liput ja onko nyky Hakametsässä parkkitilaa edelleen?
Joo voi olla myös näin. Nyt ei ole Ilveksen U20 joukkueella peliä tänään eikä huomenna joten on tää vähän erikoista. Toki Kos saattaa juhlia vielä hopeata.Voi olla, ei välttämättä kerro kuitenkaan mitään Ilveksen lauantain kokoonpanosta. Pitkä matka Kokkolaan ja jäisi ainakin päiväharjoitukset Ipan mukana väliin. KooVeella on myös perjantaina ja lauantaina pelit (Espoo ja Tampere), niin ehkä niissä nähdään muitakin pelaajia. Olettaen tietysti, että Liigan terveystilanne ei muuta pakota.
Voisko olla niin, että Bau, Nyman ja Kos vetää loppu kauden KOOVEE:n mukana? Tai jos ei kaikki kolme niin uskallan väittää, että kaksi kolmesta on KOOVEE:n mukana.Koovee joutuu toki vetämään playoffeja aikamoisella huumorirosterilla, jos sinne ei saada myös jotain ukkoa sisään.