Ikurin Vire
Heikot sortuu, vahvat porskuttaa.
- Viestejä
- 26 110
Oli kyllä laadukas matsi. Kiitos Pelicans Ja NUPE.
Piti ihan käydä katsomassa. Loistavaa settiä kylläPakko antaa kehut Jukurien some vastaavalle. Timanttista settiä.
Mikäs tässä nyt ahristaa voi…. Kynnet syöty….Hyi helvetti älä laita tällästä. Ihan kun ei tarpeeks jo huomine ahristais
Aika heikosti kun kaksi syötetty kuitenkin hutiin.Kim Johansson
Syötöt 68/70![]()
Pekko ja Pelikaanit nyt metsäkävelylle. En tiedä Pekon tapauksesta taustoja, mutta onkohan Pekko tapaillut Suikkasen Kain kommentteja Rantalasta.Jaa siellä on Pekkokin lentänyt ulos![]()
Lahelle sakkoja.Jaa siellä on Pekkokin lentänyt ulos![]()
Kassa kilisee ihan väärään suuntaan.Lahelle sakkoja.
Onneks meillä Ipa ja Nipa on varaa toisen lentää pihalle…no ei se nyt ihan väärässä ollut jos Rantalalle vihjaa sokeudesta….Jaa siellä on Pekkokin lentänyt ulos![]()
Rantalalle kyllä ihan oikea paikka tuo playout, toivottavasti playouttaa itsensä karsinnan kautta Mestikseen, lahilaisten kanssa.Onneks meillä Ipa ja Nipa on varaa toisen lentää pihalle…no ei se nyt ihan väärässä ollut jos Rantalalle vihjaa sokeudesta….