Kaukofani
Luottopelaaja
- Viestejä
- 3 550
Taasko tuomarit puhaltanut huonosti…Tasainen erä Oulussa mutta kärpille kolmas kakkonen
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Huomio: This feature may not be available in some browsers.
Taasko tuomarit puhaltanut huonosti…Tasainen erä Oulussa mutta kärpille kolmas kakkonen
Aina tulee Kisapuistoa haukuttua mutta ei hemmetti siellä sentään joka kierros jäätä paikata. Kärpätkin pyörittää isoa bisnestä mutta pelaa aivan ladossa.Raksilassa korjataan jäätä![]()
![]()
![]()
Ei ollut Eemeli kairaamassa jäätä rikki nii meni nopsaamIlmeisen nopea korjaus tällä kertaa mutta aina sama homma
Dumari ite polki tällä kertaa!Ei ollut Eemeli kairaamassa jäätä rikki nii meni nopsaam![]()
Lukon tappio olisi kanssa hyvä asia molempiin leireihin. Vaikka Kärppien kannustaminen tuntuukin jo periaatteessa väärältä.Tänään on meikäläisillä hyvä päivä, Tanus kurittaa ja Mertsi vikisee.
Kyllä toi Jypinkin kausi alkaa olemaan todella surullinen. Hirveä panostus ja mitä jäämässä käteen?Auts, Tepsi 2-1. Jypillä ei olisi varaa ottaa 3 pisteen menetystä..
Auts, Tepsi 2-1. Jypillä ei olisi varaa ottaa 3 pisteen menetystä..
Näillä näytöillä ja tuloksilla ei jää kyllä edes luuta.Kyllä toi Jypinkin kausi alkaa olemaan todella surullinen. Hirveä panostus ja mitä jäämässä käteen?