ipa1970
Tähtipelaaja
- Viestejä
- 10 047
Turhautuu ja tuskastuu melko nopeasti.Rantasen peli näyttää samanlaiselta kuin pari vuotta takaperin mm-höntsyissä -tehotonta puskemista.
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Huomio: This feature may not be available in some browsers.
Turhautuu ja tuskastuu melko nopeasti.Rantasen peli näyttää samanlaiselta kuin pari vuotta takaperin mm-höntsyissä -tehotonta puskemista.
Se on täysin totta. Barkov saattais mahtua. Eipä taida muita.Eipä tosta Suomen rosterista mahtuis kun ihan pari äijää tonne Kanukin rosteriin niin lukemat lienee ihan odotetut.
Barkov-Rantanen-Saros varmaan sellaset nimet ketä siinä vois pyöritellä.Se on täysin totta. Barkov saattais mahtua. Eipä taida muita.
Noilla näytöillä ja just ennen tätä turnausta sen siirron jälkeen tuskin mahtuis Rantanen. Toki siellä olis ne kaverit niin saattais sen vuoksi mahtuakin.Barkov-Rantanen-Saros varmaan sellaset nimet ketä siinä vois pyöritellä.
Totta.Määttä ollut hyvä. Ilonen yllätys myös Jokiharju.
Viime pelissä Matinpalo pelasi myös todella hyvin, mutta tässä pelissä aika murheellinen -3
Joka tontista pitäisi osua ja veskareiden ottaa mahdolliset ja mahdottomat niin ehkä pärjättäisiin.Karua on tuo että kyllä vaan meidän poikien pitäisi tehdä noista tonteista mitä saadaan.
Suomikin oli sysipaskaa Ruotsia vastaan maalin verran parempi! Tasoero on aivan valtaisa Usaan ja Kanadaan nähden ja ero sen kuin kasvaa vaan.USA kun vie tänään Ruotsia niin he ei voittanu yhtäkää peliä. Eli ei paniikkia, Pohjois-Amerikkalaiset on vaa kovimpia.
Tässä on meidän kärkitaso ja nyt puhutaan että tulevat ikäluokat on huonompia niin suuntaus on aika ikävä.Suomikin oli sysipaskaa Ruotsia vastaan maalin verran parempi! Tasoero on aivan valtaisa Usaan ja Kanadaan nähden ja ero sen kuin kasvaa vaan.
Tää tässä huolettaakin olympialaisia ajatellen... Jos ne perheillään Torontopaineilla tai millä ikinä niin sit seuraavat onkin taas niin, että Barkov jne taas 4 vuotta vanhempia.Tässä on meidän kärkitaso ja nyt puhutaan että tulevat ikäluokat on huonompia niin suuntaus on aika ikävä.
No siinä on sentään vähän pidempi turnaus ja mahdollisuus kehittyä ja kasvaa turneen aikana. Onhan tämä aika rypistys kaikkinensa.Tää tässä huolettaakin olympialaisia ajatellen... Jos ne perheillään Torontopaineilla tai millä ikinä niin sit seuraavat onkin taas niin, että Barkov jne taas 4 vuotta vanhempia.