Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Huomio: This feature may not be available in some browsers.
Ilves sanoi:Kaitpa sitä voisi jo hiljakseltaan ruveta tilailemaan pittsburghin stanley cup lippistä itselleen : ) LETS GO PENS!! 5-1 komea voitto devilsseistä tänään ja huomenna kaatuu WASHINGTON!
Battery sanoi:Katsokaapas näitä. Melkoisen huvittavia maalin hylkäämisiä tämän kauden NHL:stä.
Onhan se pakko olla tuomareillakin vihellys- tuntuma työsulun jälkeen huono! Mutta asiaan, tosiaan outoja tuomioita on nähty ihmeen paljon verrattuna edellisiin kausiin..weston sanoi:Battery sanoi:Katsokaapas näitä. Melkoisen huvittavia maalin hylkäämisiä tämän kauden NHL:stä.
Muutenkin alkaneella kaudella on tuomaritoiminta ollut vähintään yhtä surkealla tasolla kuin viimekaudella tähän aikaan.
Piti jo tarkistaa onko esim mailakamppi muutettu sääntöihin sallituksi, mutta tulipas sitten kuitenkin peli vastaan jossa kyseinen rike vihellettiin.
Toisaalta taas on näkynyt rikkeitä puhallettavan jotka tosiasiassa varmaan on tehty jossain toisessa ulottuvuudessa mutta ei kyseisessä pelissä.
NHL:n 'laadukkaat ammattituomarit' pärjäävät mielestäni vähintäänkin hyvin vertailussa sm-liigan amatööreihin ainakin selkeiden virheiden suhteen.
No ehkä hieman parempi, mutta en kyllä pelin nähneenä "erittäin hyväksi" väittäisi. Edelleen ketjun peli tuntui tökkivän, eikä tulostakaan tullut. Yksi hyvä vanhanaikaisen yritys siellä Mikellä taisi olla, muuten edelleen hukattuja kiekkoja ja varsin hidasta touhua. Aivan niin märkänä rättinä ei toki ollut jatkuvasti turvallaan, kuin tuota edeltävissä peleissä.Noma sanoi:Mikellähän oli ennen tuota vilttikomennusta alla erittäinkin hyvä peli laidalla, kun ei tarvinnut miettiä puolustusvelvollisuuksia vaan Konopka hoiti ne.
N-CoRe sanoi:Vatanen ja Granlund farmiin ja samaan aikaan Teukka 1+3. Theres a differenceon se huikee äijä
Eipä joutunut vielä farmiin. Pelasi tosin viime yönäkin aikas surkean pelin 2. ketjun keskellä.Dirty deed sanoi:Kantin on kestettävä myös farmikomennus jos MG aikoo kovassa maailmassa pärjätä.
Anapoli sanoi:Käyttääkö kukaan mitään sovelluksia androidilla änärin seuraamiseen? Onko jostain tietystä sovelluksesta erityisen hyviä kokemuksia? Itte en tahdo löytää mitään hyvää.