Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Huomio: This feature may not be available in some browsers.
Ja entä Pena?Nyt olisi hauska tietää mitä mieltä ipapipa on. Joko on käynyt nuoleskelemassa.
Varmaan me kaikki ultrahuligaanit ollaan perseestä, ja hän tuntee ainakin 15 ilvesläistä jotka häpeäää Osaston toimintaa, vaikka koko porukka käyttäytyi täysin kiltisti aiheuttamatta yhtään järjestyshäriötä. Niin, ja kaikki kyseiset ihmiset myös rakastavat nuolla mouhojen persettä. Hän ei siis missään nimessä ole piilomouho, hän on aina ollut ilvesläinen. Se on myös jämpti ja kaikki jotka muuta väittää, niin niiden napa pyörii ja paukkuu.Nyt olisi hauska tietää mitä mieltä ipapipa on. Joko on käynyt nuoleskelemassa.
Ja entä Pena?
En usko, ainakin on puhunu sellasta ettei yhtää tykkää antaa rahojaan MouhoillePenasta en tiedä, mutta kuulin huhua, että Virta11 oli tänään pelissä.
Suurin syy siihen, että voitettiin.Penasta en tiedä, mutta kuulin huhua, että Virta11 oli tänään pelissä.
Penasta en tiedä, mutta kuulin huhua, että Virta11 oli tänään pelissä.
Piti kuulemma hyvää meininkiä yllä päädyssä. Oli tifoa ja bandista yms.Penasta en tiedä, mutta kuulin huhua, että Virta11 oli tänään pelissä.
Mistä se tossa kitisee? Mikä muu meni väärin kuin tulos?Joo o. Chänttääminen on rikollista hyi hyi. Olisi kyllä mukava kuulla tämän hermannin suusta että mitäköhän lakia hänen mielestään tuossa rikottiin niin että ihan saisi poliisit asiaan puuttua?![]()
Kun saat sen selville niin kerro meille muillekin.Mistä se tossa kitisee? Mikä muu meni väärin kuin tulos?
"Homma meni kuten odottaa saattoi"Joo o. Chänttääminen on rikollista hyi hyi. Olisi kyllä mukava kuulla tämän hermannin suusta että mitäköhän lakia hänen mielestään tuossa rikottiin niin että ihan saisi poliisit asiaan puuttua?![]()
Jaa siellä on porukan demokraattisin eli Kilo käyny putsaamassa kaikki viestit eiliseltä ja laittanu ketjun lukkoonJoo o. Chänttääminen on rikollista hyi hyi. Olisi kyllä mukava kuulla tämän hermannin suusta että mitäköhän lakia hänen mielestään tuossa rikottiin niin että ihan saisi poliisit asiaan puuttua?![]()
No sitä lakia ettei kato peliä omilta kotisohviltaanJoo o. Chänttääminen on rikollista hyi hyi. Olisi kyllä mukava kuulla tämän hermannin suusta että mitäköhän lakia hänen mielestään tuossa rikottiin niin että ihan saisi poliisit asiaan puuttua?![]()
Jaaha, tää on taas näitäKun saat sen selville niin kerro meille muillekin.![]()
Taitaa kokolailla kaikki aktiivit lähteä Ogeliin. Jotain nuorempaa porukkaa tulee kiekkomatsiinkin.@Lätsä @Ilvesfan @Jäähykuningas18 Mitään tietoa minkä verran jää porukkaa teiltä halliin huutamaan? Vai lähteekö koko sakki Ogeliin?