• Tänään 20.4. klo 23 alkaen foorumilla suoritetaan huoltokatko, jonka aikana koko foorumi siirretään uudelle palvelimelle ja kaikki oleelliset ohjelmistot päivitetään, mikä toivottavasti vähentää myös viime aikoina nähtyjä ongelmia. Huoltokatkon odotettu kesto on maksimissaan kaksi tuntia, mutta mahdollista on että se on ohi jo aiemmin.

Osasto 41

Moraalinvartija

OS41 Lutuurituottaja
Viestejä
1 069
Poriin 260/300, valitettavasti tuo 300 tulee jäämäön maksimikapasiteetiksi, vaikka tällä kysynnällä varmasti 400 olisi myös täyttynyt. Reissuun on vielä miltei 3 viikkoa Ässät eivät pysty tarjoamaan enempää lippuja.
 

Koivane

Vakiokokoonpanossa
Viestejä
960
Poriin 260/300, valitettavasti tuo 300 tulee jäämäön maksimikapasiteetiksi, vaikka tällä kysynnällä varmasti 400 olisi myös täyttynyt. Reissuun on vielä miltei 3 viikkoa Ässät eivät pysty tarjoamaan enempää lippuja.

+2. Käskin isää siirtämään päivällä omaa Tallinnan reissua :D
 

Liitteet

  • 78A51FB5-DF28-4AD9-8F3E-EF4FE930C4AB.jpeg
    78A51FB5-DF28-4AD9-8F3E-EF4FE930C4AB.jpeg
    276,2 KB · kertaa luettu: 165

Jäähykuningas18

Luottopelaaja
Viestejä
7 119
Joo nyt ei ole kyllä se paikka jossa kannattaa aikailla. Äkkiä vain ilmoja kehiin niin ei missaa tätä reissua koska se tulee kaduttamaan jos niin kävisi.
 

Takanapa

Tulokas
Viestejä
8


Ässät-Ilves ottelun ilveskannattajien katsomo B5/C5.

Omatoimimatkaajat sitten vain ostamaan tuonne päin lippuja!
Itse tosin ostaisin halvan 10€ seisomalipun ja liittyisin fanimatkalaisten seuraan mikäli olisin omakyytiläinen.
Seistenhän tietty tuollakin hoilataan

Huomioitavaa on että Ilves hyökkää tuohon päätyyn 2.erässä.
Eli katsomo on ns. Ilveksen puolustuspäässä.
 
Ylös