Palautetta kanssakeskustelijoille

Näinhän se on. Huvittaa vaan tämä henkilö ja hänen käytöksensä. Nyt on vähemmän yllättäen ne naureskelutkin poistanut. Ja sitten väittää muuta.:D Mutta antaa olla, kaikenlaisia suhareita tännekin mahtuu.

Hmm, ja sun käytöksessä ei ole mitään omituista? Et kestä erilaisia mielipiteitä netissä. Kyllä, poistin, koska lopetin nyt sen nauramisen.

Että voisi antaa asian olla.
 
Hmm, ja sun käytöksessä ei ole mitään omituista? Et kestä erilaisia mielipiteitä netissä. Kyllä, poistin, koska lopetin nyt sen nauramisen.

Että voisi antaa asian olla.
Mielipiteet on ihan eri asia kuin typerä naureskelu kaikelle. Mutta joo, eiköhän tämä ollut tässä.
 
Mielipiteet on ihan eri asia kuin typerä naureskelu kaikelle. Mutta joo, eiköhän tämä ollut tässä.

Niin, sinähän sitä teit. Kaivelit itse vanhoja viestejä naureskellaksesi. Ekaksi. Minä nauroin sinun dirlandaa-jutulle. Että TPS jotenkin Suomessa omistaisi kyseisen biisin tms...

En ymmärrä alkuunkaan, miksi Gunner ei voi sitä soitattaa. Ja tämä on juuri mielipide. Jota mahtuu tänne. Jokaisella saa olla mielipiteitä.
 
@Eetu Fucking Mäkiniemi
Hyvä Eetu, näitä riimittelyjä kuten ottelutopicista tuoreeltaan löytyy,
on paljo mukavampi lukea ku maailmanlopun ennustukset. Annappa palaa vaan ku lahjoja piisaa!
 
Toivon uudelta vuodelta, että jengi kirjoittelisi tänne enemmän Ilveksen futisjengeistä, naisten ja junnujen peleistä ja muista lajeista ja vähemmän Tapparan kehäraakeista.

Mielelläni katselisin Ilvestä Veikkausliigassakin, mutta kun Ruutu+ ei salli katselua Ranskassa ellen erehdy. Muutenkin harmittaa tilata kokonaisia kanavapaketteja, kun ainoastaan urheilu tai siis Ilves kiinnostaisi. Uuteen Tammelaan on on vuonna 2024 päästävä!
 
@PUMPPU ensinnäkin allekirjoitan kokoonpano-ketjun tekstisi. Toiseksi ja tärkeimpänä, kun puhuit siitä että olet itse ajatellut olevasi palstan valittajia. Sinä olet palstalla KRITISOIJA, valittajat on erikseen. Oon ollut sun kanssa usein eri mieltä, mutta niistä asioista on aina pystytty asiallisesti keskustelemaan. Sitä on kritiikki, ei sitä että ”kaikki on paskaa!!!”. Jatka samaa meininkiä ja kun ollaan taas eri mieltä niin väitellään siitä tuttuun tapaan asiallisesti.
 
Takaisin
Ylös