Ipandemia21
Vakiokokoonpanossa
- Viestejä
- 373
Körmy tekee ensi kaudella Tapparassa tehot 2+4, molemmat maalit tyhjiin.
Viimeksi muokattu:
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Huomio: This feature may not be available in some browsers.
Puhtaasti velipojan ansiosta päässyt Tapparaan. Täysin arpa hankintaPelkkää huutista tuolle hankinnalle
Eikä kaks.Ei yks Tuulola kesää tee.
Näin sanoisin.Mouhot kuulemma julkaisee huomenna yllätyksen(eikä ole Heljanko). Jatkoajalla huhuilevat, että Brickley olisi tehnyt jatkot. Olisiko hän?
Eivätköhän ole olleet kokoajan halukkaita neuvottelemaan jatkosta Brickleyn kanssa.Voisko olla, että joku pakki tehnyt oharit jos Brickleylle jatkoa tarjotaan?
Vajaaksi jäi ihan joka alueella. Ilves lasein täytyy kyllä vaihtua ukko, että loistaisi teillä. 5 maalia meillä joista 2 Saipaa vastaan (jos oikein muistan), jossa jokainen joka tuli halliin mailan kanssa teki maalin.Paljon oli puhetta että oli Ilveksessä maalien osalta täys paska mut mite toi kamppailupuoli. Viimekaudella sarjan absoluuttista kärkeä siinä.
Brickley-JokipakkaMiltäs se naapurin pakisto nyt näyttäisi jos kaikki huhutut osuu ja mahdollinen Brickleyn jatko?
Brickley ja Jokipakka pyörittää ylivoimaa? Ne on hävinneet kauden.Brickley-Jokipakka
Tuulola-Mattila
Andersson-Matinmikko
Gallet
Saatoin unohtaa jonkun
Tekikö ne Anderssonillekin jatkot? Menny iteltä ihan ohiBrickley-Jokipakka
Tuulola-Mattila
Andersson-Matinmikko
Gallet
Saatoin unohtaa jonkun
Ainakin heidän listassa on sopimus voimassaTekikö ne Anderssonillekin jatkot? Menny iteltä ihan ohi
Brickley ja Jokipakka pyörittää ylivoimaa? Ne on hävinneet kauden.
Taisi tulla suoraan 2v pahvilla sisään.Tekikö ne Anderssonillekin jatkot? Menny iteltä ihan ohi
Yllättävän paljon pinnoja. Ilvestä vastaan oli aika kankea kaveri viivalla tuo Brickley.katso liitettä 14177
Kyllähän tuo ihan hyvin Brickleyltä sujui ainakin pisteiden valossa. Myös Jokipakka Ilveksessä ylivoimaa pelasi mielestäni kelvollisesti. Ainakin jäänyt mieleen että usein sai kiekon viivasta maalille toimiteltua. Taisi myös Saksassa olla yv-kalustossa.
Taisi tulla suoraan 2v pahvilla sisään.