Rauno Repomies
Tähtipelaaja
- Viestejä
- 16 850
Siksi pitäisi aina kroppa pitää takana.Toisaalta Malek tekee tota aika usein. Täysin samallalailla ja sitten avaa nopeasti. Nyt maksoi.
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Huomio: This feature may not be available in some browsers.
Siksi pitäisi aina kroppa pitää takana.Toisaalta Malek tekee tota aika usein. Täysin samallalailla ja sitten avaa nopeasti. Nyt maksoi.
Kyllä Malek muuten hoiti tonttinsa hyvin. Koko joukkue aivan paska tänäänOlipas paska erä Ipalta.
Pakistossa kukaan ei saa peliä auki. Hyökkäyspäässä ei tapahtunut juuri mitään.
Silti meinattiin selvitä kuivin jaloin kunnes Malek päätti kääntää pelin todella pahasti Poriin päin kallelleen. Ihan vitun huonoa maalivahtipeliä.
Niin pitäisi.Siksi pitäisi aina kroppa pitää takana.
Ei hyvää päivää, Liiga tason kassari ei tee näin.
Jaksaa kehua Ässiä hiki päässä koko ajanGary the Stone alkaa kuulostaa vanhalta katkeralta äijältä. Hyi helvetti.
Kyllä se vaan yritti lapaan ottaa kiakonOlikohan menossa jo maalin taakse katkaisemaan kiekkoa? Eikai se muuten tuolla olisi ollut?
Tuo ei ollut mitään huonoa tuuria vaan täyttä typeryyttä.Tais pompata just ennen kun osu mailaan. Todella huonoa tuuria.