Dominaattori
Luottopelaaja
- Viestejä
- 4 681
Eihän tässä pysy edes katsoja, tuskin tuomaritkaan.Ei pysy Flashscorekaan enään mukana näissä jäähyissä![]()
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Huomio: This feature may not be available in some browsers.
Eihän tässä pysy edes katsoja, tuskin tuomaritkaan.Ei pysy Flashscorekaan enään mukana näissä jäähyissä![]()
Jaahans jaahansEi. Pelasi Gunnar kerran huonosti Timråta vastaan jotrn kyllä tämä huono ottelu seuraa ja pitkään vielä
Tais vaan loppua se edellinen jäähy? Ja siinä aiemmassa jäähyssä istu Jurmo samaan aikaan.Täh? italiaanot otti kaksi jäähyä, Ilves sai yhden jäähyn hetki sen jälkeen ja nyt taas mennään 4v4??
Uudet säännöt kesken pelinTäh? italiaanot otti kaksi jäähyä, Ilves sai yhden jäähyn hetki sen jälkeen ja nyt taas mennään 4v4??
Mitä en ymmärrä? Eikö Ilveksellä pitäisi olla vielä tosiaan reilu minuutti ylivoimaa..
Säästellään niihin peleihin jossa on vastassa oikea jääkiekkojoukkue.Eihän tällä pelillä mitään väliä, mutta joku hivenen tehokkaampi poppoo olisi kuorinut noita italiaanoja about 1-27.
Tosin täytyy ymmärtää että eihän toi peli kiinnostanut ymmärrettävästi ketään enään 0-1 jälkeen.