Rauno Repomies
Tähtipelaaja
- Viestejä
- 16 784
No jos ois peliälyä.Latvala miksi veditSiitä olisi voinut antaa helpottavan maalin Ratiselle tyhjiin.
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Huomio: This feature may not be available in some browsers.
No jos ois peliälyä.Latvala miksi veditSiitä olisi voinut antaa helpottavan maalin Ratiselle tyhjiin.
En tiedä oliko sittenkään Ratinen vai kuka, mutta kaksi kaveria siinä vierellä oli aika ilmaset paikat.No jos ois peliälyä.
Snaipperi-Latvala on laittanut noista kovalla prosentilla pussiin, oikea ratkaisu.3 vs 1 ja Latvala laukoi itse. Ok.
...ja näkis kentän.No jos ois peliälyä.
Tai syöttää Parikalle....Ei viitsinyt sitten Latvala vetää perinteistä kilven puolelle laukausta. Onneton lääpäisy.
Suoraan logoon se pisti. Molemmilla laidoilla oltiin valmiina puttaamaan tyhjiin.Snaipperi-Latvala on laittanut noista kovalla prosentilla pussiin, oikea ratkaisu.
Tällä kertaa pisti logoon juu, ens kerralla verkkoon.Suoraan logoon se pisti. Molemmilla laidoilla oltiin valmiina puttaamaan tyhjiin.