Tulosveikkaus ja otteluseuranta Ilves - JYP 16.11.2024

Status
Viestiketju on suljettu.

Forzarossoneri

Luottopelaaja
Viestejä
1 004
Studiossa Kivi ja muut ei nähnyt virhettä (ei mitään) jyväskylän hylätyssä. Nosti vielä jalkaakin Ipan mokeen törmäytä ennen.

Meitsi taas näkee vihreetä/keltaista. Eihän ajanut moken päälle, eihän. Ja samalla siirtänyt pois torjunta-asennosta.

Jotenkin tuntuu, että studio ei löytänyt jyppistä pelillisesti mitään hyvää. No joo, eipä Ipastakaan. Näiden setien aikana voi huoletta tankata jääkaapilla.
 

Ikurin Vire

Heikot sortuu, vahvat porskuttaa.
Viestejä
25 276
Karri Kivi on nero "Parikalla on sen takia noin paljon miinuksia, kun on ollut jäällä sillon kun vastustaja on tehnyt eikä sillon kun oma joukkue on tehnyt"
 

Riksu

Tähtipelaaja
Ylläpidon jäsen
Viestejä
15 921
Svej on kyllä dynaaminen ja ei pelkää mennä maalille. Äskönkin kauheassa kasassa kassarin päällä.
 

Ikurin Vire

Heikot sortuu, vahvat porskuttaa.
Viestejä
25 276
Eronen näyttää kapteenina esimerkkiä.
 

Luikaus

Luottopelaaja
Viestejä
1 866
Serkkupoika siellä tönii. Ei näin, Eronen.
 

Eetu Fucking Mäkiniemi

Luottopelaaja
Viestejä
6 791
Nyt pitäisi painaa kyllä kovemmalla kiimalla 2-0 taululle. Se voi yhtäkkiä jonkun huumoripuhalluksen jälkeen olla peli muutoin, vastoin kenttätapahtumia, tasan.
 
Status
Viestiketju on suljettu.
Ylös