Tulosveikkaus ja otteluseuranta Ilves - Kärpät | Game (7). Puolivälierä 6.4.2022

Status
Viestiketju on suljettu.

Sheriffi

Vakiokokoonpanossa
Viestejä
649
Pakko sanoa, että vituttaa ihan huolella nuo Aaltosen ämmäilyt. Nyt ainakin kaksi kertaa yrittänyt kalastella niin räikeästi, ettei tuollainen kuulu tähän lajiin ollenkaan. Toivottavasti tuomarit eivät lähde mukaan tuohon pelleilyyn.

Lööfin pommi meni aivan oikeaan osoitteeseen.
 

Ikurin Vire

Heikot sortuu, vahvat porskuttaa.
Viestejä
25 901

Grinder

Luottopelaaja
Viestejä
4 346
Mäenalanen on kyllä käsittämätön rotta. Tuosta olisi pitänyt viheltää jäähy leikkauksesta 5+20 suoraan
Harvoin kukaan hyökkää pää edellä polveen tosiaan mut tyhmää laitto väliin. Oli kyl lievän oloinen tuomio vain 2 min mut ei taida sääntökirja tunnistaa päällä polveen taklauksia.
 

Rst83

Vakiokokoonpanossa
Viestejä
443
Anttila olisi tehnyt maalin jos olisi erän lopussa tulleessa 2-1 tilanteesta saanut kiekon...
 

Pas

Vakiokokoonpanossa
Viestejä
605
MITÄ TÄÄLLÄ TAPAHTUU! Meikä istuu palaverissa ja kun pääsen tilanteeseen kiinni, niin Ipa on tehnyt hetkeä aiemmin YV-maalin! o_O
 

Ikurin Vire

Heikot sortuu, vahvat porskuttaa.
Viestejä
25 901
Olis tuossa Sebok vs Mäenalainen casessa varmaan voitu mennä kelaamaan videoita kerta siihen nyt on mahdollisuus. Mäenalainen oli tuossa muutenkin aivan helvetisti myöhässä ja on kyllä aivan käsittämätöntä että tuollaisesta sukeltamisesta jalkoihin selvitään vain kakkosella. VITTU.
 
Status
Viestiketju on suljettu.
Ylös