Eetu Fucking Mäkiniemi
Luottopelaaja
- Viestejä
- 8 475
Eemeli odottelee MM-kisoja jossa on ihan oikeet ketjukaverit.
Jep mitä sitä omaa joukkuetta nyt kannatteleen vaikeilla hetkillä, parempi vähän kiukutella kun muut on niin huonoja, siitä esimerkkiä
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Huomio: This feature may not be available in some browsers.
Eemeli odottelee MM-kisoja jossa on ihan oikeet ketjukaverit.
Miksi Hatakka laitetaan alivoimaan noin tärkeessä paikassa,haloo!Hatakka ihan kujalla
Milloin Ilves julkaisee ensi kauden vahvistuksia? Ilmainen vinkki markkinointiosastolle. Tämän waterloon jälkeen yksikään hetki ei ole liian aikaisin. Konna ja pari muuta ukkoa huomenna, viimeistään maanantaina ulos, niin saadaan aivan helvetin nopeasti käännettyä katseita parempaan huomiseen.
saisi Ilves-Hockey ensiksi pyytää anteeksi kannattajilta tätä kautta
Mietin missä on tunne, niitä takleja voi tehdä. Kaksi äijää karvaa. Nyt ollaan tällä pelillä väsytetty koko ilveksen joukkue, et tästä on paha nousta mut 2 palaa ollaan jäljessä pelillisesti kuten tämän päivän pelillisesti.
yv ja normi karvauksellisesti koko ajan yks äijä maalin eteen ja kaks äijää karvaamaan. Lukon on pakko varautua ja jotenkin koittaa suojella kiekkoa ja näitä hyökkääjiä varoa. Koko ajan peruutellaan pelillisesti liikaa, vaikka siinä jotain keskialue hybridi trappia koitetaan siinä vääntää liikkuvana taaksepäin.
Olisin toivonut, että olisivat näissä pleijareissa näyttäneet Uroksilta.Ja sen jälkeen seuraavalle täydelle kaudelle UROKSELLA...
Itse en halua kuulla yhtään mitään tällä viikolla. Tarviin tauon Ilveksestä. Tuskin kuullaankaan. Aikaisintaan ensi viikolla. Saas nähdä innostunko mistään. Ihan sama ketä julkaistaan. Valmennukseen ei minkäänlaista luottoa, enkä usko, että valmennukseen muutoksia tehdäönMilloin Ilves julkaisee ensi kauden vahvistuksia? Ilmainen vinkki markkinointiosastolle. Tämän waterloon jälkeen yksikään hetki ei ole liian aikaisin. Konna ja pari muuta ukkoa huomenna, viimeistään maanantaina ulos, niin saadaan aivan helvetin nopeasti käännettyä katseita parempaan huomiseen.
Pistä äänet loppupelistä poies, mutta mitäpä sekään auttaaLaitoin äänet pois... viimeksi Ilves teki heti 2 maalia ja kun laitoin äänet takaisin päälle, Lukko kiskasi seuraavat kaksi.