Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Huomio: This feature may not be available in some browsers.
Juu, kuultiin kummatkin se sama.Kuulinko kriks kräks poks? Piiskaako päänvalmentaja joukkueen vielä peliin vai pitäiskö porukan lähteä jo hiljalleen kohti Pikilinnaa.
Huikea suoritus. Menetys hyökkäyspäässä ja sitten ei jaksa/kerkeä luistella omaa miestä kiinni ja kaveri takiksilla tyhjissä.On toi Kodytekikin ihan kujalla. Ihan helvetin huonoja syöttöjä, eikä näköjään kiinnosta puolustaakaan.
Mutta mitä vittua sillekin tapahtui? .....Ja Lessille ei maistu vieläkään. Huoh.Huikea suoritus. Menetys hyökkäyspäässä ja sitten ei jaksa/kerkeä luistella omaa miestä kiinni ja kaveri takiksilla tyhjissä.
Onneksi ei ilmeisesti jatkoja ole.
Eipä tuolla toki näytä yhtään kukaan tällä hetkellä hyvältä. Onko kaikki vaan paskoja vai onko pelin rakenteet pielessä?Huikea suoritus. Menetys hyökkäyspäässä ja sitten ei jaksa/kerkeä luistella omaa miestä kiinni ja kaveri takiksilla tyhjissä.
Onneksi ei ilmeisesti jatkoja ole.