Zerofan Luottopelaaja Viestejä 3 908 26 Maaliskuu 2025 #741 Räsänen Mene vittu töihin kun et osaa lätkää pelata.
gentle Luottopelaaja Viestejä 2 169 26 Maaliskuu 2025 #749 Okei voisko tapparan heittää pihalle jos ei muuta haluu kun vahingoittaa vastustajia?
1mmanuel Luottopelaaja Viestejä 1 810 26 Maaliskuu 2025 #750 CAMAAAAAAANNNN!!!!! MMMMOUUUHHHOOOT HELLÖVETTTIIIIIIINNNNN
Suht hiljainen Vakiokokoonpanossa Viestejä 751 26 Maaliskuu 2025 #754 Onnea hei. Ensimmäinen kiinnitys. Oletin teidän kävelevän yli, mutta kyllä tästä vielä sarja saadaan tylyistä numeroista huolimatta. Tehän tästä jatkoon painatte, mutta odotin kyllä suoraan sanottuna pelillistä dominanssia. Ratiselle krediitit. Kakkosella meidän tärkein pakki paskaksi. Pelasi joo, mutta luisteli kuin bambi liukkaalla jäällä. Perjantaihin. (tähän voisi joku vastata taas jonkun pikkunätin ”mouhot helvettiin-kontribuution”)
Onnea hei. Ensimmäinen kiinnitys. Oletin teidän kävelevän yli, mutta kyllä tästä vielä sarja saadaan tylyistä numeroista huolimatta. Tehän tästä jatkoon painatte, mutta odotin kyllä suoraan sanottuna pelillistä dominanssia. Ratiselle krediitit. Kakkosella meidän tärkein pakki paskaksi. Pelasi joo, mutta luisteli kuin bambi liukkaalla jäällä. Perjantaihin. (tähän voisi joku vastata taas jonkun pikkunätin ”mouhot helvettiin-kontribuution”)
Eetu Fucking Päkkilä Vakiokokoonpanossa Viestejä 122 26 Maaliskuu 2025 #757 Vittu mikä napero toi Räsänen.
931931 Luottopelaaja Viestejä 1 800 26 Maaliskuu 2025 #758 Aamupaskan toimittaja rottailee. Menisi oikeisiin töihin.
Hepulina16 Luottopelaaja Viestejä 1 417 26 Maaliskuu 2025 #759 On toi naapuri kyllä niin kuvottava jengi. Mutta miehekäs peli meiltä! Kiitos!