• Moro! Perinteinen Ilvesfoorumin kevätveikkaus järjestetään nyt jo yhdeksättä kertaa. Suuren suosion saavuttanut veikkaus järjestetään omassa osiossaan täällä. Kaikki joukolla mukaan, ja veikkausonnea!

Tulosveikkaus ja otteluseuranta Ilves - Tappara 31.3.2025 | Game 3

Status
Viestiketju on suljettu.

Rst83

Vakiokokoonpanossa
Viestejä
565
Ilveksellä on aivan käsittämättömän isot ongelmat tuossa oman sinisen ja punaviivan välissä...
 

Paatelainen

Luottopelaaja
Viestejä
3 246
Peli hajosi 2-0 maalin jälkeen nyt ja tietysti oli kallis tuo Könösen pupellus, mutta unohdettiin kurinalaisuus jo aikaisemmin ja nyt täytyisi uudestaan löytää ote.
 

Kungberg

Luottopelaaja
Viestejä
1 226
Koko ajan pitkää tai paitsioo ja alotuksesta kiekko mouhoille
 

Ikurin Vire

Heikot sortuu, vahvat porskuttaa.
Viestejä
26 337
Hyökkäyksissä huomaa kun kaikki eri rytmeissä, muutama harppuuna saatu ja silti Tapparalla on tyyliin neljä kiekon alla Ilveksen kahta vastaan.
 

Eetu Fucking Mäkiniemi

Luottopelaaja
Viestejä
7 342
@IhanJuniori taas ilman vittuilua kysyn. Muutetaanko vai mennäänkö näin? Tällä pelillä saattaa koko sarja vielä kääntyä. Ilveksen hyökkäyspeliä ei ole ollenkaan ja näin naapuri hallitsee täysin pelin virtausta.

Tekisin pikku viilauksia.
 
Status
Viestiketju on suljettu.
Ylös