Entinen lupaus
Vakiokokoonpanossa
- Viestejä
- 479
Ääh. Kärpät on heikko. Ipa näyttää vaan surkealta omassa päässä.
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Huomio: This feature may not be available in some browsers.
Kyllä tää tästä muistetaan nyt että vastassa on vaan galimov kunhan vaan ei turhaan jäähyillä
Mitä se Galimov enää peliin vaikuttaa, kun istuu vaihtopenkillä?Kyllä tää tästä muistetaan nyt että vastassa on vaan galimov kunhan vaan ei turhaan jäähyillä
Muistaakseni jossain D-junioreissa tää käytiin läpi, että ne kiekot ei jumalauta jää kummallekkaan siniselle. Kunnioita viivoja.Jokke vois nyt tauolla tehdä kopissa selväks että jumalauta ne kiekot ei jää siihen siniselle, ne on saatava syviin!
Ollaan voitettu 31% aloituksista. Se on huono juttu se.
Joo, saa kyl kohta alkaa antaa näyttöjä, jos haluu sopparia Ipaan ens kaudes. Ei riitä ees mörkölegenda enää.Anttilan hyöty Ilvekselle ollut toistaiseksi vahvasti miinusmerkkinen.
Hitto kun olisi Tikka jo nyt joukkueessa.
Konna kun on pois, niin se kairaisi noita aloituksia kotiin.
Ei pelkoa, kato ei kestä Rönnin ja tuomareiden paine kun Laten kyyneleiltä suojautumiseen tarvis Nooan ArkinJäähyt pakko saada minimiin näissä peleissä.
Nyt olisi saatava kiekkoa myös blomqvistin taakse ettei saa galimovin kustannuksella hurmosta päälle.