Reima#21
Vakiokokoonpanossa
- Viestejä
- 859
No ei sellasta pelkoo.. Tää on ollu ohi jo ajat sittenJos tästä pisteitä tulee alan, piiiitkän tauon jälkeen, uskomaan joulupukkiin.
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Huomio: This feature may not be available in some browsers.
No ei sellasta pelkoo.. Tää on ollu ohi jo ajat sittenJos tästä pisteitä tulee alan, piiiitkän tauon jälkeen, uskomaan joulupukkiin.
Se menee valmennuksen piikkiin.kuinka tää "liigan kovin pakisto" voi olla pelistä peliin tätä tasoa, että annetaan lahja paikkoja?
Näytti vähän siltä, että pelikaverit eivät ehtineet aivoituksiin oikein mukaan. Ovat tainneet tottua vähän erilaisiin aivoituksiin Pellin kanssa.Simmeltä ihan hyvää viivapelaamista tauon jälkeen. Siitä posia.
Oho. Hajosko meiltä taas joku "paperinuket"kesken miesten pelin......Sai iskua pelin alussa taklaus tilanteessa. Ilmeisesti jotain meni rikki.
Tää on kyllä uskomatonta kuitenkin ammattilaisilta jotka on tuolla jo jonkun aikaa kiekkoa leiponut.Ilves on varmasti sarjan ainoa joukkue, kuka unohtaa miten jääkiekkoa pelataan kun ei päästä harjoittelemaan.
Taktinen lämmi, tuohon ehti itse maalille laittamaan ohjurin.Saatiin eka laukaus maalia kohti!
Nopeutta oli varmaan 5 km/h
en tiä, mutta toivottavasti joku seuran sisällä tietää ja osaa puuttua.Se menee valmennuksen piikkiin.