Kyllä. Karri Aho takaisin ja Salmela reservipakiksi. Ei noin vaan voi Liigassa pelataAika Ilveksessä ohi.
Juu .. Salmela pois ja tilalle näitä, jotka katsovat vierestä, kun vastustaja iskee parista metristä.
Salmela pelasi tänäänkin ja parissa paikassa oli huonoa tuuria. Moni muu pysyi fiksusti piilossa ja vietti lomapäivää Turussa.
Eikä meidän " jämäpakkia " voi yksin syyttää, jos häviää 1-4. Monessako takaiskussa oli Salmela jäällä ?Ei Salmelan virheitä voi siivota huonolla tuurilla, herätys
Älä nyt, muutamaan olen laittanut "wow" emojin. Kaikki ovat pelanneet tänään huonosti, mutta luonnollisesti Horse saa ainoana paskaa. Kolmas maali meni toki Hepan piikkiin, mutta muuten pelannut ihan hyvin. Salmela on todellinen silmätikku todella monelle täällä. Vaikka pelaisi muuten täydellisen ottelun ja tekisi yhden virheen, niin täällä olisi foorumi täynnä näitä samoja luokattomia "kritiikkikommentteja" hänestä.@Penkinlämmittäjä22 pakko kysyä sulta henkilökohtaisesti. Minkä takia annat jokaiseen Salmelaan kohdistuvaa kritiikki kommenttiin tuota samaa emojia? ei Salmelalla riitä piste. Aivan täysin kädetön ja ei minkäänlaisella peliä kyllä varustettu tsemppari. Sen ei pitäisi riittää ammttijääkiekössa.
Yhdessä, toisessa istui jäähyllä, vaikka tilanteesta ei olisi pitänyt antaa jäähyä. Normaali kamppailutilanne.Eikä meidän " jämäpakkia " voi yksin syyttää, jos häviää 1-4. Monessako takaiskussa oli Salmela jäällä ?
Omituinen tarve löytää aina joku yksittäinen syntipukki. Kas kun ei mene vielä Myrrän piikkiin.Älä nyt, muutamaan olen laittanut "wow" emojin. Kaikki ovat pelanneet tänään huonosti, mutta luonnollisesti Horse saa ainoana paskaa. Kolmas maali meni toki Hepan piikkiin, mutta muuten pelannut ihan hyvin. Salmela on todellinen silmätikku todella monelle täällä. Vaikka pelaisi muuten täydellisen ottelun ja tekisi yhden virheen, niin täällä olisi foorumi täynnä näitä samoja luokattomia "kritiikkikommentteja" hänestä.
Yhdessä, toisessa istui jäähyllä, vaikka tilanteesta ei olisi pitänyt antaa jäähyä. Normaali kamppailutilanne.
Eikä meidän " jämäpakkia " voi yksin syyttää, jos häviää 1-4. Monessako takaiskussa oli Salmela jäällä ?